Złote Dziecko 2ed. – Gala wręczenia nominacji 21-03-2017

Złote Dziecko 2ed. – Gala wręczenia nominacji

Liga PARK+ 20-03-2017

Liga PARK+

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 2:5 (4 mecz) 28-02-2017

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 2:5 (4 mecz)

Dotacje na sport 2017 28-02-2017

Dotacje na sport 2017

Trenerzy Judo OKAY w przedszkolu 18-01-2017

Trenerzy Judo OKAY w przedszkolu

LKS Strzelec Gorzyczki – Futsal Klub Odra Opole 5:8 17-01-2017

LKS Strzelec Gorzyczki – Futsal Klub Odra Opole 5:8

Gala Najlepszy Gol Opolszczyzny 16-01-2017

Gala Najlepszy Gol Opolszczyzny

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 3:2 15-01-2017

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 3:2

Spotkanie Ludzi Sportu w Szczepanowicach 2017 09-01-2017

Spotkanie Ludzi Sportu w Szczepanowicach 2017

PGE Orlik Opole – Comarch Cracovia 2:7 04-01-2017

PGE Orlik Opole – Comarch Cracovia 2:7

Zdrowy Kręgosłup – edycja 2017 04-01-2017

Zdrowy Kręgosłup – edycja 2017

PGE Orlik Opole – GKS Jastrzębie 6:2 06-12-2016

PGE Orlik Opole – GKS Jastrzębie 6:2

Gwardia Opole – Wybrzeże Gdańsk 27:24 11-11-2016

Gwardia Opole – Wybrzeże Gdańsk 27:24

Piłkarski Dzień Niepodległości 2017 11-11-2016

Piłkarski Dzień Niepodległości 2017

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 29:27 14-10-2016

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 29:27

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 1:2 14-10-2016

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 1:2

PGE Orlik Opole – Unia Oświęcim 4:2 11-10-2016

PGE Orlik Opole – Unia Oświęcim 4:2

MKS MOSiR Opole – LKS ATOM Grądy – Goświnowice 32:0 10-10-2016

MKS MOSiR Opole – LKS ATOM Grądy – Goświnowice 32:0

AZS Opole – Nike Węgrów 2:3 09-10-2016

AZS Opole – Nike Węgrów 2:3

Otylia Jędrzejczak w Opolu 08-10-2016

Otylia Jędrzejczak w Opolu

Aktywny Przedszkolak 04-10-2016

Aktywny Przedszkolak

Wolverines Opole – Archers Bydgoszcz 7:19 03-10-2016

Wolverines Opole – Archers Bydgoszcz 7:19

Weegree AZS Politechnika Opolska – KS AZŚ Politechniki Gliwickiej 73:65 02-10-2016

Weegree AZS Politechnika Opolska – KS AZŚ Politechniki Gliwickiej 73:65

Turniej Indywidualny QUAD SPEEDWAY’a w Opolu 02-10-2016

Turniej Indywidualny QUAD SPEEDWAY’a w Opolu

AZS Politechnika Opolska – Winner Czechowice Dziedzice 3:1 01-10-2016

AZS Politechnika Opolska – Winner Czechowice Dziedzice 3:1

PGE Orlik Opole – Comarche Cracovia Kraków 3:5 01-10-2016

PGE Orlik Opole – Comarche Cracovia Kraków 3:5

Cross Country w Winowie 29-09-2016

Cross Country w Winowie

Odra Opole – Radomiak Radom 0:0 26-09-2016

Odra Opole – Radomiak Radom 0:0

Odra Opole – ROW Rybnik 2:0 10-09-2016

Odra Opole – ROW Rybnik 2:0

Gwardia w budowie! 08-09-2016

Gwardia w budowie!

Gala Sportu – Złote Dziecko 2016 07-09-2016

Gala Sportu – Złote Dziecko 2016

Opolska Liga Orlika OLO w naszym obiektywie 05-09-2016

Opolska Liga Orlika OLO w naszym obiektywie

Opolska Liga Orlika OLO – 2 liga 05-09-2016

Opolska Liga Orlika OLO – 2 liga

Opolska Liga Orlika OLO – 1 liga 05-09-2016

Opolska Liga Orlika OLO – 1 liga

Legionovia – Odra 1:3 05-09-2016

Legionovia – Odra 1:3

Wizards – turniej futbolu amerykańskiego 04-09-2016

Wizards – turniej futbolu amerykańskiego

Kolejarz Opole – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 33:57 04-09-2016

Kolejarz Opole – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 33:57

Gwardia Opole – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29:18 (12:10) 03-09-2016

Gwardia Opole – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29:18 (12:10)

Kolejarz Opole – Orzeł Łódź 29:61 03-09-2016

Kolejarz Opole – Orzeł Łódź 29:61

Konferencja prasowa PGE Orlik Opole 02-09-2016

Konferencja prasowa PGE Orlik Opole

Kapituła Złote Dziecko 01-09-2016

Kapituła Złote Dziecko

PGE Orlik Opole – Polonia Bytom 3:2 29-08-2016

PGE Orlik Opole – Polonia Bytom 3:2

Odra Opole – Gryf Wejherowo 2:1 29-08-2016

Odra Opole – Gryf Wejherowo 2:1

Odra Opole – Polonia Nysa 7:0 juniorzy 29-08-2016

Odra Opole – Polonia Nysa 7:0 juniorzy

GKS Bełchatów – Odra Opole 0:0 24-08-2016

GKS Bełchatów – Odra Opole 0:0

Judocy Gwardii, AZS-u i Okay na wspólnym obozie 24-08-2016

Judocy Gwardii, AZS-u i Okay na wspólnym obozie

IV runda MDMP w Opolu 24-08-2016

IV runda MDMP w Opolu

Eco Silesia Cup 2016 Wielki Finał 21-08-2016

Eco Silesia Cup 2016 Wielki Finał

Wolerines Opole – Hammers Łaziska Górne 50:6 21-08-2016

Wolerines Opole – Hammers Łaziska Górne 50:6

Judo Mizuka trenują na obozie 20-08-2016

Judo Mizuka trenują na obozie

PGE Orlik Opole – GKS Katowice 5:7 20-08-2016

PGE Orlik Opole – GKS Katowice 5:7

Beach Soccer – Opole 2016 20-08-2016

Beach Soccer – Opole 2016

ECO Silesia Cup 2016 eliminacje 20-08-2016

ECO Silesia Cup 2016 eliminacje

Odra Opole – Warta Poznań 4:1 20-08-2016

Odra Opole – Warta Poznań 4:1

PGE Orlik Opole – GKS Katowice 4:1 19-08-2016

PGE Orlik Opole – GKS Katowice 4:1

Wolverines Opole – Pretorians Skoczów 35:3 14-08-2016

Wolverines Opole – Pretorians Skoczów 35:3

Olimpia Elbląg – Odra Opole 0:2 14-08-2016

Olimpia Elbląg – Odra Opole 0:2

RIO PENALTY CUP 2016 11-08-2016

RIO PENALTY CUP 2016

Półkolonie z Judo Mizuka 09-08-2016

Półkolonie z Judo Mizuka

Gwardia Opole – Zagłębie Lubin 26:22 (sparing) 08-08-2016

Gwardia Opole – Zagłębie Lubin 26:22 (sparing)

Odra Opole – Polonia Warszawa 2:2 06-08-2016

Odra Opole – Polonia Warszawa 2:2

Eco Silesia Cup 2016 – trzeci turniej eliminacyjny 30-07-2016

Eco Silesia Cup 2016 – trzeci turniej eliminacyjny

Odra Opole – Stal Stalowa Wola 3:0 30-07-2016

Odra Opole – Stal Stalowa Wola 3:0

Finał Brązowego Kasku w Opolu 24-07-2016

Finał Brązowego Kasku w Opolu

Odra Opole – Rozwój Katowice 1:0 (sparing) 23-07-2016

Odra Opole – Rozwój Katowice 1:0 (sparing)

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat – Opole 2016 – Dzień trzeci 21-07-2016

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat – Opole 2016 – Dzień trzeci

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat  – Opole 2016 – Dzień drugi 20-07-2016

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat – Opole 2016 – Dzień drugi

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat w pływaniu 20-07-2016

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat w pływaniu

Wolverines Opole – Rybnik Thunders 48:21 17-07-2016

Wolverines Opole – Rybnik Thunders 48:21

Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg 0:3 – Puchar Polski 16-07-2016

Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg 0:3 – Puchar Polski

Kolejarz Opole – Wybrzeże Gdańsk 44:46 10-07-2016

Kolejarz Opole – Wybrzeże Gdańsk 44:46

Trening Kolejarza przed meczem z Gdańskiem 10-07-2016

Trening Kolejarza przed meczem z Gdańskiem

ECO Silesia Cup 2016 – 2 runda 09-07-2016

ECO Silesia Cup 2016 – 2 runda

Zagłębie Lubin – Slavia Sofia 3:0 08-07-2016

Zagłębie Lubin – Slavia Sofia 3:0

Szkółka BVB trenuje w Opolu 07-07-2016

Szkółka BVB trenuje w Opolu

Kolejarz Opole – Polonia Piła 33-57 03-07-2016

Kolejarz Opole – Polonia Piła 33-57

Weekend na Stadionie Lekkoatletycznym w Opolu 03-07-2016

Weekend na Stadionie Lekkoatletycznym w Opolu

14 Bieg Opolski 02-07-2016

14 Bieg Opolski

Eco Silesia Cup 2016 – pierwszy turniej eliminacyjny 27-06-2016

Eco Silesia Cup 2016 – pierwszy turniej eliminacyjny

Zelmer 3×3 – dzień pierwszy 26-06-2016

Zelmer 3×3 – dzień pierwszy

Konferencja prasowa: rozpoczęcie wakacji na basenie letnim 23-06-2016

Konferencja prasowa: rozpoczęcie wakacji na basenie letnim

Zakończenie sezonu MKS MOSiR 23-06-2016

Zakończenie sezonu MKS MOSiR

Nike Premier Cup – MKS MOSiR i Pomologia Prószków 23-06-2016

Nike Premier Cup – MKS MOSiR i Pomologia Prószków

Sparing Cracovia Kraków – MŠK Żylina 22-06-2016

Sparing Cracovia Kraków – MŠK Żylina

Lemur wskazuje zwycięzcę jutrzejszego meczu 20-06-2016

Lemur wskazuje zwycięzcę jutrzejszego meczu

47 Rajd Festiwalowy Higma Service – podsumowanie 20-06-2016

47 Rajd Festiwalowy Higma Service – podsumowanie

Kolejarz Opole – KSM Krosno 35-55 19-06-2016

Kolejarz Opole – KSM Krosno 35-55

Zacznij wakacje na sportowo 19-06-2016

Zacznij wakacje na sportowo

Rodło MOSiR Cup 2016 18-06-2016

Rodło MOSiR Cup 2016

Stegu Rodło Cup 2016 18-06-2016

Stegu Rodło Cup 2016

Odra Opole – podziękowania kibiców na Rynku 16-06-2016

Odra Opole – podziękowania kibiców na Rynku

Odra Opole – Vineta Wolin 1:1 16-06-2016

Odra Opole – Vineta Wolin 1:1

Najmłodsi piłkarze dekorowani na meczu Odry Opole 15-06-2016

Najmłodsi piłkarze dekorowani na meczu Odry Opole

Superpuchar OLO: Mortal Kombat – Morawiec Team 2:1 (0:1) 15-06-2016

Superpuchar OLO: Mortal Kombat – Morawiec Team 2:1 (0:1)

Kolejarz Opole – Wanda Kraków 47:41 13-06-2016

Kolejarz Opole – Wanda Kraków 47:41

Marsjanie Opole – Polonia Bytom 3:4 – Finał MP 2016 13-06-2016

Marsjanie Opole – Polonia Bytom 3:4 – Finał MP 2016

Marsjanie – Stoczniowiec 3:0 – półfinał 13-06-2016

Marsjanie – Stoczniowiec 3:0 – półfinał

XI Opolski Festiwal Skoków – galeria zdjęć 12-06-2016

XI Opolski Festiwal Skoków – galeria zdjęć

Turniej piłkarski – ECO CUP 2016 11-06-2016

Turniej piłkarski – ECO CUP 2016

Opolska Liga Orlika 2016 – zakończenie 11-06-2016

Opolska Liga Orlika 2016 – zakończenie

Marsjanie Opole – Werpol CCU LUCE Bielsko-Biała 15-7 10-06-2016

Marsjanie Opole – Werpol CCU LUCE Bielsko-Biała 15-7

Gimnazjada 2016 08-06-2016

Gimnazjada 2016

Mistrzostwa woj. opolskiego w LA szkół podstawowych 07-06-2016

Mistrzostwa woj. opolskiego w LA szkół podstawowych

Eco Cup rocznik 2008 06-06-2016

Eco Cup rocznik 2008

Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów w judo 05-06-2016

Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów w judo

Mecz towarzyski U13: OKS Odra Opole vs PAFPolska Akademia Futbolu Sport Future Polskie Orły 05-06-2016

Mecz towarzyski U13: OKS Odra Opole vs PAFPolska Akademia Futbolu Sport Future Polskie Orły

47 Rajd Festiwalowy – dzień drugi 05-06-2016

47 Rajd Festiwalowy – dzień drugi

47 Rajd Festiwalowy – Dzień pierwszy 04-06-2016

47 Rajd Festiwalowy – Dzień pierwszy

Mistrzostwa Polski w Street Workoucie 04-06-2016

Mistrzostwa Polski w Street Workoucie

Krajowy Festiwal Polskiego Pływania 04-06-2016

Krajowy Festiwal Polskiego Pływania

Międzynarodowy Puchar Polski juniorek i juniorów młodszych 04-06-2016

Międzynarodowy Puchar Polski juniorek i juniorów młodszych

Odra Opole – SKRA Częstochowa 0:1 04-06-2016

Odra Opole – SKRA Częstochowa 0:1

Mistrzostwach Opola przedszkolaków w piłce nożnej 04-06-2016

Mistrzostwach Opola przedszkolaków w piłce nożnej

Sportowy Dzień Dziecka 02-06-2016

Sportowy Dzień Dziecka

MKS MOSiR – Falubaz Zielona Góra 2:1 02-06-2016

MKS MOSiR – Falubaz Zielona Góra 2:1

Dzień Dziecka w Ostrodze 01-06-2016

Dzień Dziecka w Ostrodze

47 Rajd Festiwalowy – konferencja 31-05-2016

47 Rajd Festiwalowy – konferencja

OLO ostatnia kolejka 30-05-2016

OLO ostatnia kolejka

Turniej hokeja na rolkach – Marsjanie 29-05-2016

Turniej hokeja na rolkach – Marsjanie

Eco Cup rocznik 2006 29-05-2016

Eco Cup rocznik 2006

LKS Popielów – Rodło Wiking Opole 0:2 27-05-2016

LKS Popielów – Rodło Wiking Opole 0:2

AMPy Piłka nożna – półfinał D 26-05-2016

AMPy Piłka nożna – półfinał D

Srebrny Kask w Opolu – 26.05.2016 26-05-2016

Srebrny Kask w Opolu – 26.05.2016

Odra Opole – Piast II Gliwice 2:2 26-05-2016

Odra Opole – Piast II Gliwice 2:2

Konferencja na Politechnice Opolskiej 26-05-2016

Konferencja na Politechnice Opolskiej

Konferencja Hala Sportowa Arena Opole 25-05-2016

Konferencja Hala Sportowa Arena Opole

Mistrzowie Europy w karate spotkanie u wiceprezydenta Opola 23-05-2016

Mistrzowie Europy w karate spotkanie u wiceprezydenta Opola

Groszmal Odra II Opole – Victoria Żyrowa 2:0 23-05-2016

Groszmal Odra II Opole – Victoria Żyrowa 2:0

I Mini Rajd Festiwalowy 23-05-2016

I Mini Rajd Festiwalowy

KIA Euro Cup Opole 2016 22-05-2016

KIA Euro Cup Opole 2016

XI Puchar Marszałka Województwa Opolskiego w szpadzie 22-05-2016

XI Puchar Marszałka Województwa Opolskiego w szpadzie

ECO CUP rocznik 2005 22-05-2016

ECO CUP rocznik 2005

MKS MOSiR na Międzynarodowych Targach Turystyki 21-05-2016

MKS MOSiR na Międzynarodowych Targach Turystyki

LZS Piotrówka – Odra Opole 0:3 21-05-2016

LZS Piotrówka – Odra Opole 0:3

Opolska Superliga Akademicka w siatkówce plażowej 21-05-2016

Opolska Superliga Akademicka w siatkówce plażowej

Dzień sportu na UO 19-05-2016

Dzień sportu na UO

Mecz Gwiazd w ramach Dnia Sportu 19-05-2016

Mecz Gwiazd w ramach Dnia Sportu

Odra Opole – Ruch Zdzieszowice finał PP 19-05-2016

Odra Opole – Ruch Zdzieszowice finał PP

Mixty – Piastonaliowy turniej piłki siatkowej 17-05-2016

Mixty – Piastonaliowy turniej piłki siatkowej

XIII Mała Integracyjna Olimpiada „Fair Play OK” 17-05-2016

XIII Mała Integracyjna Olimpiada „Fair Play OK”

Opolska Liga Orlika 7. kolejka 2. liga 16-05-2016

Opolska Liga Orlika 7. kolejka 2. liga

Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych i Juniorów LA 16-05-2016

Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych i Juniorów LA

Groszmal Odra II Opole – Start Dobrodzień 1:1 15-05-2016

Groszmal Odra II Opole – Start Dobrodzień 1:1

I zawody Ice Cross dla dzieci 15-05-2016

I zawody Ice Cross dla dzieci

Test Coopera dla wszystkich 15-05-2016

Test Coopera dla wszystkich

Stal Bielsko Biała – Odra Opole 0:0 15-05-2016

Stal Bielsko Biała – Odra Opole 0:0

Eliminacje Regionalne Nestle Cup Szkoły Gimnazjalne 13-05-2016

Eliminacje Regionalne Nestle Cup Szkoły Gimnazjalne

Trening młodych bramkarzy 13-05-2016

Trening młodych bramkarzy

Eliminacje Regionalne Nestle Cup Szkoły Podstawowe 13-05-2016

Eliminacje Regionalne Nestle Cup Szkoły Podstawowe

Aktywny Przedszkolak 13-05-2016

Aktywny Przedszkolak

Czwórbój LA PSP chłopców 12-05-2016

Czwórbój LA PSP chłopców

MKS MOSiR Opole – Zagłębie Lubin 1:5 11-05-2016

MKS MOSiR Opole – Zagłębie Lubin 1:5

OLO 6. kolejka 11-05-2016

OLO 6. kolejka

6. Maraton Opolski 08-05-2016

6. Maraton Opolski

Weegree AZS KU Opole – KK Gryf Goleniów 63:79 08-05-2016

Weegree AZS KU Opole – KK Gryf Goleniów 63:79

Gwardia Opole – Śląsk Wrocław 38:26 08-05-2016

Gwardia Opole – Śląsk Wrocław 38:26

Odra Opole – LKS Bełk 2:0 08-05-2016

Odra Opole – LKS Bełk 2:0

Truso Elbląg – Weewgree AZS PO Opole 59:57 06-05-2016

Truso Elbląg – Weewgree AZS PO Opole 59:57

Klub Koszykówki „Gryf” Goleniów – AZS PŚk-Galeria Echo Kielce 06-05-2016

Klub Koszykówki „Gryf” Goleniów – AZS PŚk-Galeria Echo Kielce

Odra Opole – LZS Piotrówka 6:2 04-05-2016

Odra Opole – LZS Piotrówka 6:2

2 Namysłowski Rajd Samochodowy 02-05-2016

2 Namysłowski Rajd Samochodowy

MLJM: MKS MOSiR Opole – PLUKS POMOLOGIA Prószków  3:2 01-05-2016

MLJM: MKS MOSiR Opole – PLUKS POMOLOGIA Prószków 3:2

Rekord Bielsko-Biała – Odra Opole 0:2 30-04-2016

Rekord Bielsko-Biała – Odra Opole 0:2

I Mistrzostwa Opolszczyzny w Sportach Walki za nami 28-04-2016

I Mistrzostwa Opolszczyzny w Sportach Walki za nami

Odra Opole – LKS Czaniec 6:0 27-04-2016

Odra Opole – LKS Czaniec 6:0

Pierwszy mecz futbolu amerykańskiego kobiet – AZS Vixens vs. Warsaw Sirens 25-04-2016

Pierwszy mecz futbolu amerykańskiego kobiet – AZS Vixens vs. Warsaw Sirens

2 Dzień Sportu 25-04-2016

2 Dzień Sportu

Kolejarz Opole –  Lokomotiv Daugavpils 31:58 24-04-2016

Kolejarz Opole – Lokomotiv Daugavpils 31:58

Indywidualne Mistrzostwa Polski – ćwierćfinał w Opolu 21-04-2016

Indywidualne Mistrzostwa Polski – ćwierćfinał w Opolu

Gwardia Opole – Pogoń Szczecin 29:28 (19:11) 20-04-2016

Gwardia Opole – Pogoń Szczecin 29:28 (19:11)

4 kolejka Opolska Liga Orlika OLO 19-04-2016

4 kolejka Opolska Liga Orlika OLO

Turniej służb mundurowych 2016 19-04-2016

Turniej służb mundurowych 2016

Pokaz Frisbee podczas meczu charytatywnego Ku pamięci Jacka 18-04-2016

Pokaz Frisbee podczas meczu charytatywnego Ku pamięci Jacka

MOSiR Opole kontra Dziennikarze – Mecz charytatywny ku pamięci Jacka Konopackiego 18-04-2016

MOSiR Opole kontra Dziennikarze – Mecz charytatywny ku pamięci Jacka Konopackiego

Mecz charytatywny – Ku pamięci Jacka – rodzinna galeria zdjęć na sportowo 18-04-2016

Mecz charytatywny – Ku pamięci Jacka – rodzinna galeria zdjęć na sportowo

MKS MOSiR Opole – Odra Opole (mecz charytatywny juniorów – Ku pamięci Jacka) 18-04-2016

MKS MOSiR Opole – Odra Opole (mecz charytatywny juniorów – Ku pamięci Jacka)

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 17.04.2016 dzień trzeci 17-04-2016

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 17.04.2016 dzień trzeci

Grand Prix Polski w pływaniu – Opole 16.-17.04.2016 dzień drugi 17-04-2016

Grand Prix Polski w pływaniu – Opole 16.-17.04.2016 dzień drugi

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 16.04.2016 dzień drugi 17-04-2016

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 16.04.2016 dzień drugi

Grand Prix Polski w pływaniu – Opole 16.04.2016 16-04-2016

Grand Prix Polski w pływaniu – Opole 16.04.2016

MKS MOSiR Opole – Miedź Legnica 0:1 16-04-2016

MKS MOSiR Opole – Miedź Legnica 0:1

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 15.04.2016 dzień pierwszy 16-04-2016

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 15.04.2016 dzień pierwszy

Odra Opole – GKS Jastrzębie 0:0 15-04-2016

Odra Opole – GKS Jastrzębie 0:0

Gwardia Opole – Vive Tauron Kielce 21:28 13-04-2016

Gwardia Opole – Vive Tauron Kielce 21:28

Opolska Łyżwa 2016 – Dzień drugi 10-04-2016

Opolska Łyżwa 2016 – Dzień drugi

Cross Country – Puchar Śląska i Opolszczyzny II Runda – Winów 2016 10-04-2016

Cross Country – Puchar Śląska i Opolszczyzny II Runda – Winów 2016

Ruch Zdzieszowice – Odra Opole 0:0 09-04-2016

Ruch Zdzieszowice – Odra Opole 0:0

Opolska Łyżwa 2016 – Dzień pierwszy 09-04-2016

Opolska Łyżwa 2016 – Dzień pierwszy

Finał Wojewódzkiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych 04-04-2016

Finał Wojewódzkiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Groszmal Odra II Opole – Wiking Rodło Opole 0:1 04-04-2016

Groszmal Odra II Opole – Wiking Rodło Opole 0:1

Opolska Liga Orlika OLO 3.04.2016 03-04-2016

Opolska Liga Orlika OLO 3.04.2016

International Judo Workshop For Children Opole 3.04.2016 03-04-2016

International Judo Workshop For Children Opole 3.04.2016

Odra Opole – Pniówek Pawłowice 3:1 02-04-2016

Odra Opole – Pniówek Pawłowice 3:1

MKS MOSiR Opole – KP Warta Gorzów Wlkp. 4:0 02-04-2016

MKS MOSiR Opole – KP Warta Gorzów Wlkp. 4:0

BiegamBoLubię Wiosnę 02-04-2016

BiegamBoLubię Wiosnę

Neymar Jr’s Five – opolskie eliminacje 01-04-2016

Neymar Jr’s Five – opolskie eliminacje

Kolejarz Opole – Polonia Bydgoszcz 46:44 28-03-2016

Kolejarz Opole – Polonia Bydgoszcz 46:44

Ostatni trening Kolejarza przed ligą 26-03-2016

Ostatni trening Kolejarza przed ligą

Grunwald Ruda Śląska – Odra Opole 0:5 26-03-2016

Grunwald Ruda Śląska – Odra Opole 0:5

Pierwszy trening Kolejarza Opole 25-03-2016

Pierwszy trening Kolejarza Opole

Gwardia Opole – Stal Mielec 29:22 23-03-2016

Gwardia Opole – Stal Mielec 29:22

Pożegnaliśmy Tomasza Drąga 23-03-2016

Pożegnaliśmy Tomasza Drąga

Stadion żużlowy gotowy do sezonu 2016 21-03-2016

Stadion żużlowy gotowy do sezonu 2016

Piłkarze AMO kontra rodzice! 21-03-2016

Piłkarze AMO kontra rodzice!

PEGO Mini Handball Liga 20-03-2016

PEGO Mini Handball Liga

VII Opolska Liga Orlika OLO – 1. kolejka 20-03-2016

VII Opolska Liga Orlika OLO – 1. kolejka

Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej – MKKS Rybnik 55:67 20-03-2016

Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej – MKKS Rybnik 55:67

Odra Opole – Ruch II Chorzów 6:1 19-03-2016

Odra Opole – Ruch II Chorzów 6:1

MKS MOSiR Opole – Ruch Chorzów 2:3 (juniorzy młodsi) 19-03-2016

MKS MOSiR Opole – Ruch Chorzów 2:3 (juniorzy młodsi)

Indywidualny Puchar Polski w podnoszeniu ciężarów – Opole,18.03.2016 18-03-2016

Indywidualny Puchar Polski w podnoszeniu ciężarów – Opole,18.03.2016

Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej – DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 62:52 16-03-2016

Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej – DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 62:52

XXV Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce 16-03-2016

XXV Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce

IV Turniej Mistrzów Białego Orlika 14-03-2016

IV Turniej Mistrzów Białego Orlika

Otyliada 2016 w Opolu 14-03-2016

Otyliada 2016 w Opolu

Trening judo z mistrzem Kubackim 13-03-2016

Trening judo z mistrzem Kubackim

Górnik Zabrze – Gwardia Opole 32:31 13-03-2016

Górnik Zabrze – Gwardia Opole 32:31

AZS Politechnika Opolska – MMTS Winner Czechowice-Dziedzice 1:3 13-03-2016

AZS Politechnika Opolska – MMTS Winner Czechowice-Dziedzice 1:3

Mistrzostwa Opola w judo 2016 13-03-2016

Mistrzostwa Opola w judo 2016

Szombierki Bytom – Odra Opole 1:2 13-03-2016

Szombierki Bytom – Odra Opole 1:2

Energa Basket Cup. Finał województwa Opolskiego dziewcząt. Opole – 09.03.2016 09-03-2016

Energa Basket Cup. Finał województwa Opolskiego dziewcząt. Opole – 09.03.2016

Stypendia sportowe – Ratusz Gala 2016 r. 08-03-2016

Stypendia sportowe – Ratusz Gala 2016 r.

AZS Opole – Olimpia Jawor 3:0 (2 mecz play off) 07-03-2016

AZS Opole – Olimpia Jawor 3:0 (2 mecz play off)

Nabór do MKS-u MOSiR rocznika 2003 06-03-2016

Nabór do MKS-u MOSiR rocznika 2003

AZS Opole – Olimpia Jawor 3:0 (1 mecz play off) 06-03-2016

AZS Opole – Olimpia Jawor 3:0 (1 mecz play off)

Gwardia Opole – Zagłębie Lubin 25:29 06-03-2016

Gwardia Opole – Zagłębie Lubin 25:29

Odra Opole – GKS Tychy 3:2 w sparingu 05-03-2016

Odra Opole – GKS Tychy 3:2 w sparingu

Prezentacja Odry i wspólny trening z Akademią Odry 03-03-2016

Prezentacja Odry i wspólny trening z Akademią Odry

AMP w siatkówce – AZS PO Cementownia Odra : Uniwersytet Opolski 2:0, foto: Maja Kozłowska 03-03-2016

AMP w siatkówce – AZS PO Cementownia Odra : Uniwersytet Opolski 2:0, foto: Maja Kozłowska

Odra Opole – Victoria Chróścice 4:0 w sparingu 02-03-2016

Odra Opole – Victoria Chróścice 4:0 w sparingu

Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce – AZS PO Cementownia Odra : Uniwersytet Opolski 2:0 02-03-2016

Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce – AZS PO Cementownia Odra : Uniwersytet Opolski 2:0

Superliga futsalu – Bongo Opole i Stara Gwardia – foto: Mirek Szozda 02-03-2016

Superliga futsalu – Bongo Opole i Stara Gwardia – foto: Mirek Szozda

Zgrupowanie reprezentacji Polski w pływaniu na Wodnej Nucie 02-03-2016

Zgrupowanie reprezentacji Polski w pływaniu na Wodnej Nucie

Turniej finałowy Opolskie Ligi Siatkówki 2015/2016 01-03-2016

Turniej finałowy Opolskie Ligi Siatkówki 2015/2016

Gala Jubileuszowa z okazji 70-lecia Opolskiego Związku Piłki Nożnej 27-02-2016

Gala Jubileuszowa z okazji 70-lecia Opolskiego Związku Piłki Nożnej

Pożegnanie lodowiska na opolskim rynku 26-02-2016

Pożegnanie lodowiska na opolskim rynku

AZS Opole – AZS PŚ Gliwice 4:1 sparing 26-02-2016

AZS Opole – AZS PŚ Gliwice 4:1 sparing

Trening z Batmanem piłkarzy Akademii Młodych Orłów Opole 24-02-2016

Trening z Batmanem piłkarzy Akademii Młodych Orłów Opole

Orlik Opole – Comarch Cracovia 23-02-2016

Orlik Opole – Comarch Cracovia

Kadra Polski w pływaniu trenuje w Opolu 22-02-2016

Kadra Polski w pływaniu trenuje w Opolu

UKS Strzelce Opolskie – AZS KU Politechnika Opolska 3:0 (25:20, 25:21, 25:22) 21-02-2016

UKS Strzelce Opolskie – AZS KU Politechnika Opolska 3:0 (25:20, 25:21, 25:22)

Siatkarki SMS LO 2 Opole w naszym obiektywie 21-02-2016

Siatkarki SMS LO 2 Opole w naszym obiektywie

Gwardia Opole – Orlen Wisła Płock 22:28 20-02-2016

Gwardia Opole – Orlen Wisła Płock 22:28

AZS Opole – Sokół Radzionków 20-02-2016

AZS Opole – Sokół Radzionków

Ogólnopolskie zawody rankingowe w short tracku 20-02-2016

Ogólnopolskie zawody rankingowe w short tracku

AZS 3 PO – Start Dobrodzień  67:119 18-02-2016

AZS 3 PO – Start Dobrodzień 67:119

AZS Opole – MKS Andrychów 18-02-2016

AZS Opole – MKS Andrychów

Gwardia podpisała współpracę z Komprachcicami- konf. prasowa 15-02-2016

Gwardia podpisała współpracę z Komprachcicami- konf. prasowa

Walentynki z Odrą Opole! 14-02-2016

Walentynki z Odrą Opole!

AZS Opole – Zorza Wodzisław 3:0 13-02-2016

AZS Opole – Zorza Wodzisław 3:0

Turniej SUMO dla dzieci w Opolu 13-02-2016

Turniej SUMO dla dzieci w Opolu

Odra Opole – KKS Kalisz 2:1 sparing 12-02-2016

Odra Opole – KKS Kalisz 2:1 sparing

Rodło Opole na turnieju w Częstochowie – foto: Waldemar Deska i Grzegorz Przygodziński 08-02-2016

Rodło Opole na turnieju w Częstochowie – foto: Waldemar Deska i Grzegorz Przygodziński

XII Opolska Gala Żużla na Lodzie – 02.06.2016r. 07-02-2016

XII Opolska Gala Żużla na Lodzie – 02.06.2016r.

Gwardia Opole – Azoty Puławy 22:27 07-02-2016

Gwardia Opole – Azoty Puławy 22:27

Odra Opole – Olimpia Kowary 8:0 sparing 06-02-2016

Odra Opole – Olimpia Kowary 8:0 sparing

XII Opolska Gala Żużla na Lodzie – trening 05-02-2016

XII Opolska Gala Żużla na Lodzie – trening

Wspólny obóz piłkarzy Odry i siatkarek Opolanki w Karpaczu 04-02-2016

Wspólny obóz piłkarzy Odry i siatkarek Opolanki w Karpaczu

Gwardia Opole – Olimp Grodków 38:26 – foto: Mariusz Materlik 01-02-2016

Gwardia Opole – Olimp Grodków 38:26 – foto: Mariusz Materlik

AZS PO Cementownia Opole – JUVE Głuchołazy 3:1- foto: Nela Romanowska 01-02-2016

AZS PO Cementownia Opole – JUVE Głuchołazy 3:1- foto: Nela Romanowska

HRT w V Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Skijoeringu – Karpacz 2016 31-01-2016

HRT w V Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Skijoeringu – Karpacz 2016

Odra Opole – Stal Brzeg 5:1 sparing 27-01-2016

Odra Opole – Stal Brzeg 5:1 sparing

Opolanie na Wulkanie – foto: Waldemar Deska 25-01-2016

Opolanie na Wulkanie – foto: Waldemar Deska

Weegree AZS KU PO 1 – KS Start Dobrodzień  73:48 25-01-2016

Weegree AZS KU PO 1 – KS Start Dobrodzień 73:48

Orlik Opole – Zagłębie Sosnowiec 6:0 24-01-2016

Orlik Opole – Zagłębie Sosnowiec 6:0

Raków Częstochowa – Odra Opole 2:1 sparnig 24-01-2016

Raków Częstochowa – Odra Opole 2:1 sparnig

AZS RAFAKO Racibórz – AZS PO Cementownia Odra Opole 1-3 17-01-2016

AZS RAFAKO Racibórz – AZS PO Cementownia Odra Opole 1-3

AZS Opole – Jawor 3:1 16-01-2016

AZS Opole – Jawor 3:1

Odra trenuje pod okiem trenera Furlepy 16-01-2016

Odra trenuje pod okiem trenera Furlepy

Orlik Opole – Nesta Mires Toruń 6:5 12-01-2016

Orlik Opole – Nesta Mires Toruń 6:5

Sportowy Opłatek 06.01.2016 06-01-2016

Sportowy Opłatek 06.01.2016

Orlik Opole – SMS Sosnowiec 15:1 05-01-2016

Orlik Opole – SMS Sosnowiec 15:1

Orlik Opole – Naprzód Janów 3:2 22-12-2015

Orlik Opole – Naprzód Janów 3:2

IX Ogólnopolski Turniej Halowy „Kuba Cup 2015” – foto: Waldemar Deska 22-12-2015

IX Ogólnopolski Turniej Halowy „Kuba Cup 2015” – foto: Waldemar Deska

AZS Politechnika Opolska – JSW KOKS Radlin 3:2 21-12-2015

AZS Politechnika Opolska – JSW KOKS Radlin 3:2

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach 20-12-2015

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach

8 medali dla UKS „5 plus 1 Opole” 20-12-2015

8 medali dla UKS „5 plus 1 Opole”

AZS Opole – Sokół 43 Katowice 3:1 20-12-2015

AZS Opole – Sokół 43 Katowice 3:1

Świąteczny Puchar Forda – Opole 2015 19-12-2015

Świąteczny Puchar Forda – Opole 2015

SMS LO2 Opole – OKS Olesno  3:0, foto: Mariusz Materlik 18-12-2015

SMS LO2 Opole – OKS Olesno 3:0, foto: Mariusz Materlik

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Submission Fighting No-Gi – foto: Mirek Szozda 17-12-2015

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Submission Fighting No-Gi – foto: Mirek Szozda

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu – foto: Małgorzata Żółtańska 15-12-2015

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu – foto: Małgorzata Żółtańska

Mistrzostwa Miasta Opola w JUDO Szkół Podstawowych 2015 14-12-2015

Mistrzostwa Miasta Opola w JUDO Szkół Podstawowych 2015

XIX Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej w Karate Tradycyjnym, foto: Michał Pogoda 13-12-2015

XIX Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej w Karate Tradycyjnym, foto: Michał Pogoda

Turniej pod patronatem Stanisława Smajdy 13-12-2015

Turniej pod patronatem Stanisława Smajdy

AZS PO Cementownia Odra – MKS MOS Płomień Sosnowiec 3:1, foto: Maja Kozłowska 13-12-2015

AZS PO Cementownia Odra – MKS MOS Płomień Sosnowiec 3:1, foto: Maja Kozłowska

Liga OLO zakończenie sezonu 2015 12-12-2015

Liga OLO zakończenie sezonu 2015

Orlik Opole – Zagłębie Sosnowiec 7:4 11-12-2015

Orlik Opole – Zagłębie Sosnowiec 7:4

Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn 23:19 09-12-2015

Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn 23:19

Employ System AZS PO 2 – Weegree AZS KU PO 1 – 56:74 06-12-2015

Employ System AZS PO 2 – Weegree AZS KU PO 1 – 56:74

UM Opola – Dziennikarze: mecz koszykówki 06-12-2015

UM Opola – Dziennikarze: mecz koszykówki

Sparing Skokowy CZIBO Mikołajkowe 06-12-2015

Sparing Skokowy CZIBO Mikołajkowe

Mistrzostwa Opolszczyzny w pływaniu cz.2 05-12-2015

Mistrzostwa Opolszczyzny w pływaniu cz.2

Mistrzostwa Opolszczyzny w pływaniu 04-12-2015

Mistrzostwa Opolszczyzny w pływaniu

AZS Opole – Śląsk Wrocław 56:89 02-12-2015

AZS Opole – Śląsk Wrocław 56:89

ALMMA – Opolanie we Wrocławiu – foto: Łukasz Rabenda 01-12-2015

ALMMA – Opolanie we Wrocławiu – foto: Łukasz Rabenda

Orlik Opole – Nesta Toruń  11:7 29-11-2015

Orlik Opole – Nesta Toruń 11:7

AZS KU Politechnika Opolska-MMKS Kędzierzyn-Koźle 29.11.2015, foto: Jakub Żmuda 29-11-2015

AZS KU Politechnika Opolska-MMKS Kędzierzyn-Koźle 29.11.2015, foto: Jakub Żmuda

AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra – Strzelce Opolskie 3:0, foto: Maja Kozłowska 28-11-2015

AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra – Strzelce Opolskie 3:0, foto: Maja Kozłowska

Gwardia Opole – Pogoń Szczecin 24:23 28-11-2015

Gwardia Opole – Pogoń Szczecin 24:23

Zagłębie Sosnowiec – Orlik Opole 3:5 28-11-2015

Zagłębie Sosnowiec – Orlik Opole 3:5

Finał Mistrzostw Opola w halowej piłce nożnej w kategorii dziewcząt 27-11-2015

Finał Mistrzostw Opola w halowej piłce nożnej w kategorii dziewcząt

Lekkoatletyka dla każdego 26-11-2015

Lekkoatletyka dla każdego

Odra II Groszmal Opole – Bongo Karczów 2:0 23-11-2015

Odra II Groszmal Opole – Bongo Karczów 2:0

Orlik Opole – Polonia Bytom 10:2 (2:0, 6:1, 2:1) 23-11-2015

Orlik Opole – Polonia Bytom 10:2 (2:0, 6:1, 2:1)

Zawody konne w LKJ Ostroga Opole 22-11-2015

Zawody konne w LKJ Ostroga Opole

Taekwondo Polish Open Cup 2015 – niedziela 22-11-2015

Taekwondo Polish Open Cup 2015 – niedziela

Taekwondo Polish Open Cup 2015 – sobota 22-11-2015

Taekwondo Polish Open Cup 2015 – sobota

AZS Opole – MKS Kalisz 3:0 22-11-2015

AZS Opole – MKS Kalisz 3:0

Orlik Opole – SMS U20 4:1 20-11-2015

Orlik Opole – SMS U20 4:1

AMO w nowym sprzęcie sportowym 20-11-2015

AMO w nowym sprzęcie sportowym

Odra II Groszmal Opole – Gazownik Wawelno  20:0 15-11-2015

Odra II Groszmal Opole – Gazownik Wawelno 20:0

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 31:29 14-11-2015

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 31:29

Skra Częstochowa – Odra Opole 0:2 14-11-2015

Skra Częstochowa – Odra Opole 0:2

Orlik Opole – Ciarko PBS Bank Sanok 2:3 13-11-2015

Orlik Opole – Ciarko PBS Bank Sanok 2:3

Polska – Serbia 5:0 (U-18) 12-11-2015

Polska – Serbia 5:0 (U-18)

AZS Opole – PLKS Pszczyna 3:0 11-11-2015

AZS Opole – PLKS Pszczyna 3:0

Stal Brzeg – Odra Opole 1:3 PP 11-11-2015

Stal Brzeg – Odra Opole 1:3 PP

Bieg Niepodległości 2015 na stadionie LO 11-11-2015

Bieg Niepodległości 2015 na stadionie LO

Polska – Serbia 0:2 (U-18) 10-11-2015

Polska – Serbia 0:2 (U-18)

UKP Gol – GKS Komprachcice 12:5 08-11-2015

UKP Gol – GKS Komprachcice 12:5

Groszmal Odra II Opole – KS Krapkowice 2:1 08-11-2015

Groszmal Odra II Opole – KS Krapkowice 2:1

AZS Opole – MKS Świdnica 3:0 07-11-2015

AZS Opole – MKS Świdnica 3:0

OLJ: Odra Opole – MKS Kluczbork 1:3 07-11-2015

OLJ: Odra Opole – MKS Kluczbork 1:3

VII Otwarte Drużynowe Zawody w Pływaniu Długodystansowym 07-11-2015

VII Otwarte Drużynowe Zawody w Pływaniu Długodystansowym

Odra Opole – Górnik II Zabrze 1:1 06-11-2015

Odra Opole – Górnik II Zabrze 1:1

Weegree AZS KU PO(3)  – Weegree AZS KU PO(1)  30:100 05-11-2015

Weegree AZS KU PO(3) – Weegree AZS KU PO(1) 30:100

EmploySystem AZS KU PO 2 – PGKiM Ozimek 83:88 31-10-2015

EmploySystem AZS KU PO 2 – PGKiM Ozimek 83:88

AZS Opole – Polonia Łaziska Górne 3:0 31-10-2015

AZS Opole – Polonia Łaziska Górne 3:0

Piast II Gliwice – Odra Opole 0:2 31-10-2015

Piast II Gliwice – Odra Opole 0:2

Zagłębie Lubin – Gwardia Opole 24:23 29-10-2015

Zagłębie Lubin – Gwardia Opole 24:23

Orlik Opole – GKS Jastrzębie 0:4 28-10-2015

Orlik Opole – GKS Jastrzębie 0:4

AZS Opole – OKS Olesno 72:47 25-10-2015

AZS Opole – OKS Olesno 72:47

Gwardia Opole – Stal Mielec 34:22 24-10-2015

Gwardia Opole – Stal Mielec 34:22

Licencja młodych adeptów speedwaya 24-10-2015

Licencja młodych adeptów speedwaya

Orlik Opole – Nesta Toruń 5:3 24-10-2015

Orlik Opole – Nesta Toruń 5:3

Odra Opole – LZS Piotrówka 3:0 23-10-2015

Odra Opole – LZS Piotrówka 3:0

Test Coopera 2015 19-10-2015

Test Coopera 2015

Zagłębie Sosnowiec – Orlik Opole 3:5 19-10-2015

Zagłębie Sosnowiec – Orlik Opole 3:5

AZS Opole – MKS Strzelce Op. 74:53 18-10-2015

AZS Opole – MKS Strzelce Op. 74:53

Orlik Opole II – Sigma Katowice 4:4 17-10-2015

Orlik Opole II – Sigma Katowice 4:4

Odra Opole – Stal Bielsko Biała 2:0 17-10-2015

Odra Opole – Stal Bielsko Biała 2:0

Gwardziści na Turnieju Judo Dzieci i Młodzików – Sosnowiec 2015 16-10-2015

Gwardziści na Turnieju Judo Dzieci i Młodzików – Sosnowiec 2015

Orlik Opole – SMS U20 Sosnowiec 7:3 12-10-2015

Orlik Opole – SMS U20 Sosnowiec 7:3

V Opolskie Dog Frisbee Show 2015 -10-11 październik 11-10-2015

V Opolskie Dog Frisbee Show 2015 -10-11 październik

Groszmal Odra II Opole – LKS Kadłub 5:0 11-10-2015

Groszmal Odra II Opole – LKS Kadłub 5:0

AZS Opole – TKS Tychy 3:0 10-10-2015

AZS Opole – TKS Tychy 3:0

Orlik Opole – Unia Oświęcim 1:3 10-10-2015

Orlik Opole – Unia Oświęcim 1:3

Zakończenie sezonu 2015 przez Hawi Racing Team 10-10-2015

Zakończenie sezonu 2015 przez Hawi Racing Team

Gwardia Opole – Śląsk Wrocław 27:26 10-10-2015

Gwardia Opole – Śląsk Wrocław 27:26

Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego w quad speedway 04-10-2015

Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego w quad speedway

Grand Prix – Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola 2015 04-10-2015

Grand Prix – Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola 2015

Orlik Opole – Cracovia 1:5 04-10-2015

Orlik Opole – Cracovia 1:5

Odra Opole – Rekord Bielsko-Biała 0:0 03-10-2015

Odra Opole – Rekord Bielsko-Biała 0:0

AZS Opole – KS Częstochowianka 3:0 03-10-2015

AZS Opole – KS Częstochowianka 3:0

Tłusty czwartek na sportowo 01-10-2015

Tłusty czwartek na sportowo

Orlik Opole – Podhale Nowy Targ 4:3 30-09-2015

Orlik Opole – Podhale Nowy Targ 4:3

Cross Country w Winowie 20.09.2015 29-09-2015

Cross Country w Winowie 20.09.2015

Gwardia Opole – KPR Legionowo 25:18 27-09-2015

Gwardia Opole – KPR Legionowo 25:18

AZS POLITECHNIKA OPOLSKA – AT JASTRZĘBSKI W. II 27-09-2015

AZS POLITECHNIKA OPOLSKA – AT JASTRZĘBSKI W. II

Otwarcie Akademii Młodych Orłów 25-09-2015

Otwarcie Akademii Młodych Orłów

Orlik Opole – GKS Tychy 1-3 25-09-2015

Orlik Opole – GKS Tychy 1-3

Odra Opole – Podbeskidzie II Bielsko – Biała 3-1 19-09-2015

Odra Opole – Podbeskidzie II Bielsko – Biała 3-1

Budowlani Opole – Drużynowy Mistrz Polski w podnoszeniu ciężarów 2015 19-09-2015

Budowlani Opole – Drużynowy Mistrz Polski w podnoszeniu ciężarów 2015

Puchar Polski w podnoszeniu ciężarów kobiet – Opole 2015 18-09-2015

Puchar Polski w podnoszeniu ciężarów kobiet – Opole 2015

6 miejsce Lekkoatletów z KU AZS Politechniki Opolskiej 15-09-2015

6 miejsce Lekkoatletów z KU AZS Politechniki Opolskiej

Orlik Opole – Naprzód Janów 5-3 (1-3, 3-0, 1-0) 13-09-2015

Orlik Opole – Naprzód Janów 5-3 (1-3, 3-0, 1-0)

Orlik Opole prezentacja drużyny 2015-16 13-09-2015

Orlik Opole prezentacja drużyny 2015-16

Gwardia Opole – Vive Targi Kielce 26-38 13-09-2015

Gwardia Opole – Vive Targi Kielce 26-38

Szkółka piłkarska UKP Gol zaprasza na zajęcia 11-09-2015

Szkółka piłkarska UKP Gol zaprasza na zajęcia

Wolverines Opole – Outlaws Wrocław 0-43 06-09-2015

Wolverines Opole – Outlaws Wrocław 0-43

Odra Opole – Ruch Zdzieszowice 1-0 – galeria zdjęć- Mirek Szozda 06-09-2015

Odra Opole – Ruch Zdzieszowice 1-0 – galeria zdjęć- Mirek Szozda

Gwardia Opole – Chrobry Głogów 23-23 – foto- Mariusz Materlik 06-09-2015

Gwardia Opole – Chrobry Głogów 23-23 – foto- Mariusz Materlik

Finał MDMP 2015 05-09-2015

Finał MDMP 2015

Prezentacja Gwardii – sezon 2015-16 05-09-2015

Prezentacja Gwardii – sezon 2015-16

Tablica pamiątkowa Mariana Spychały 05-09-2015

Tablica pamiątkowa Mariana Spychały

Odra Opole – LZS Chrząstowice 9-0 1-32 Pucharu Polski 26-08-2015

Odra Opole – LZS Chrząstowice 9-0 1-32 Pucharu Polski

Gwardia Opole – sesja fotograficzna 24-08-2015

Gwardia Opole – sesja fotograficzna

ECO SILESIA CUP 2015 – FINAŁY 23-08-2015

ECO SILESIA CUP 2015 – FINAŁY

DMŚJ na żużlu – Opole, 22.08.2015 22-08-2015

DMŚJ na żużlu – Opole, 22.08.2015

Odra Opole – Grunwald Ruda Śląska 2-1 22-08-2015

Odra Opole – Grunwald Ruda Śląska 2-1

Turniej ZKJ – dzień drugi – Opole, 20.08.2015 21-08-2015

Turniej ZKJ – dzień drugi – Opole, 20.08.2015

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 1dzień 20-08-2015

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 1dzień

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 23-29 w sparingu 12-08-2015

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 23-29 w sparingu

MDMP – Rawicz 2015 awans Hawi Racing Team do finału 12-08-2015

MDMP – Rawicz 2015 awans Hawi Racing Team do finału

MKS MOSiR OPOLE trenuje pod okiem angielskiego trenera 11-08-2015

MKS MOSiR OPOLE trenuje pod okiem angielskiego trenera

Trening juniorów Odry na Północnej 11-08-2015

Trening juniorów Odry na Północnej

LZS Piotrówka – SKRA Częstochowa 0-2 08-08-2015

LZS Piotrówka – SKRA Częstochowa 0-2

Odra Opole – Szombierki Bytom 2-0 08-08-2015

Odra Opole – Szombierki Bytom 2-0

Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt – finały 2015 08-08-2015

Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt – finały 2015

OKS Odra Opole – prezentacja drużyny 2015-16 05-08-2015

OKS Odra Opole – prezentacja drużyny 2015-16

Tour de Pologne – Częstochowa 2015 04-08-2015

Tour de Pologne – Częstochowa 2015

Piłkarska Kadra Czeka – Prószków 2015 04-08-2015

Piłkarska Kadra Czeka – Prószków 2015

Odra Opole – Miedź Legnica w sparingu 2-0 01-08-2015

Odra Opole – Miedź Legnica w sparingu 2-0