Kolejarz przed szansą na łatwe zwycięstwo

Kolejarz Opole w sobotę 12 września rozegra spotkanie dwóch Kolejarzy. Przed wyjazdowym meczem wszystko wskazuje, że opolska drużyna będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania.

Piotr Jankowski

Manager opolskiej drużyny, Marek Mróz na wyjazdowy mecz w Rawiczu po raz kolejny nie wprowadził żadnych zmian. Kolejarz Opole pojedzie więc w składzie Mads Hansen, Ren Bach, Sam Masters, Oskar Polis, Hubert Łęgowik i Oskar Rowecki. Wciąż nie wiemy, kto wystąpi w roli młodzieżowca. Bardzo prawdopodobne jest jednak, że ponownie z numerem szóstym zobaczymy Jakuba Osyczkę.

W drużynie z Rawicza brakuje trzech najważniejszych zawodników, czyli Bartosza Smektały, Jaimona Lidseya i Szymona Szlauderbacha. Trener Roman Jankowski zdecydował się do tego meczu wystawić następujący skład: Marcel Kajzer, Max Dilger i Kacper Pludra, Keynan Rew, Damian Baliński, Anders Rowe i Krzysztof Sadurski.

Opolski zespół obecnie jest wiceliderem rozgrywek II ligi. Po sześciu meczach ma na swoim koncie dziewięć punktów. Traci jednak cztery „oczka” do liderujących Wilków Krosno.

Spotkanie Kolejarzy rozpocznie się w sobotę 12 września o 11:45.

Na zdjęciu zawodnicy opolskiego klubu podczas treningu. Fot. Mariusz Matkowski