Paulina Hryniewicz z Piruette Mistrzynią Polski 2017

W minionych dniach w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Novice w łyżwiarstwie figurowym. Zwyciężczyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2017 potwierdziła swoją klasę na tafli lodowej zdobywając I miejsce oraz tytuł Mistrza Polski!

Zawodniczka UIKŁF Piruette – Opole po programie krótkim była 3 uzyskując za swój przejazd 31.42 pkt. Kolejnego dnia perfekcyjnie przejechanym programem dowolnym do utworu „Ave Maria”, potwierdziła swoją dominację w tej grupie, wygrywając konkurencję z notą punktową 84.41 pkt. Tym samym Paulina Hryniewicz zapewniła sobie tytuł Mistrza Polski klasy Novice!

Razem z Pauliną w tej samej klasie (Novice Advanced II) startowała Olga Wróblewska, która zakończyła zawody na 11 miejscu, z notą łączną 63.32 pkt, a w klasie młodszej ( Novice Advanced I) startowała Paulina Gucwa, która po dwóch programach wywalczyła wysokie 7 miejsce, bijąc rekord kilka rekordów życiowych notą łączną 71.80 pkt!

Opolanki na co dzień trenują w UIKŁF Piruette-Opole pod okiem trener Svetlany Korobkovej.

 

Linki do oficjalnej strony wyników :

http://www.pfsa.com.pl/results/1617/OOM2017/index.htm

http://www.pfsa.com.pl/results/1617/LDZ0317/index.htm

Link do filmu z Programem Pauliny Hryniewicz ( z poprzednich zawodów OOM) >>> https://www.youtube.com/watch?v=KGTDsQalNlA&t=56s