Przed nami opolskie finały największego turnieju dla dzieci w Europie

Przed nami opolskie finały największego turnieju dla dzieci w Europie

Dzieci z woj. opolskiego będą miały szansę zagrania na PGE Narodowym. Rozpoczynają się finały wojewódzkie największego turnieju dla dzieci w Europie.

21 i 22 marca rozegrane zostaną finały wojewódzkie Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w województwie opolskim. Poznamy wtedy najlepszych młodych piłkarzy i piłkarki do lat 8, 10 i 12. Mistrzowie w kategoriach U-10 i U-12 wystąpią w finale ogólnopolskim i staną przed szansą zagrania na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

 

Do trwającej, XVII edycji Turnieju zostało zgłoszonych ponad 320 tysięcy dzieci. Zmagania chłopców i dziewczynek w kategoriach do lat 8, 10 i 12 zaczęły się od eliminacji na poziomie gminnym i powiatowym. Teraz przyszła pora na rozgrywki na szczeblu wojewódzkim, które w województwie opolskim zostaną rozegrane 21 i 22 marca na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 1 w Brzegu.

 

Podczas dwóch dni rozgrywek zobaczymy w akcji 615 zawodników z 12 powiatów, czyli największe piłkarskie talenty wśród dziewcząt i chłopców z woj. opolskiego. Najliczniejszą reprezentacją może pochwalić się powiat brzeski, kędzierzyńsko-kozielski oraz kluczborski. Razem na finałach w Brzegu pojawi się aż 69 drużyn, ponad 20 zespołów w każdej kategorii wiekowej.

 

30.04.2016 WARSZAWA,  LAZIENKOWSKA 3 PILKA NOZNA DZIECI, ROZGRYWKI DZIECI XVI TURNIEJ Z PODWORKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU FINALY FAZA GRUPOWA NZ ROZGRYWKI DZIEWCZAT U-10 FOTO LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT

30.04.2016 WARSZAWA,
LAZIENKOWSKA 3
PILKA NOZNA DZIECI, ROZGRYWKI DZIECI
XVI TURNIEJ Z PODWORKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU FINALY FAZA GRUPOWA
NZ ROZGRYWKI DZIEWCZAT U-10
FOTO LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT

Wojewódzkie finały Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to wielkie piłkarskie święto i niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników oraz wspierających ich kibiców. Chłopcy i dziewczynki z całego kraju będą mogli zmierzyć się z rówieśnikami, a trenerzy, rodzice oraz kibice na własne oczy zobaczą, jak rozkwitają talenty przyszłych reprezentantów Polski. Na wszystkich uczestników czekać będą medale, nagrody i oczywiście doskonała zabawa, a wszystko to przy fantastycznej oprawie rozgrywek i w doskonałej atmosferze fair play.

 

Pełna informacja oraz lista drużyn grających w finałach w woj. opolskim znajduje się w załączniku. Załączam również zdjęcia do swobodnego wykorzystania (podpis: fot. Cyfrasport/PZPN), które w rozmiarze odpowiednim dla prasy znajdują się na Dropboxie: http://bit.ly/2naFbFF

 

W razie pytań, proszę pisać lub dzwonić:

Marek Buklarewicz

T: 730 928 600

E: m.buklarewicz@arskom.pl