Walka Szymona Duszy już w najbliższy weekend!

Już w sobotę 13 czerwca do klatki organizacji Fight Exclusive Night ponownie wejdzie Szymon Dusza (8 zwycięstw – 4 przegrane). Reprezentant, a zarazem trener klubu Next Level Opole po ewentualnym zwycięstwie nad Kacprem Koziorzębskim (5 zwycięstw – 2 przegrane), najprawdopodobniej stanie do walki o pas w kategorii półśredniej.

Piotr Jankowski

Wiem, że federacja FEN teraz na mnie stawia. Chcą, żebym był ich gwiazdą. Poświęcam ze swojej strony bardzo wiele. Do każdego pojedynku przygotowuje się sumiennie i rzetelnie. Daję z siebie maxa – mówi 30-letni opolanin.

W FEN Dusza może pochwalić się bilansem dwóch zwycięstw i jednej porażki. W swojej pierwszej walce podczas FEN19 uległ Oskarowi Somerfeldowi. Powrócił na FEN23, nokautując w niecałą minutę młodego prospekta Tymoteusza Łopaczyka.Walka pochodzącego z Opola zawodnika znajdzie się w karcie głównej gali, która transmitowana będzie w systemie pay per view (PPV). Szczegóły związane z zakupem transmisji gali dostępne są tutaj – KLIK.

Walką wieczoru będzie starcie broniącego mistrzowskiego tytułu Mateusza Rębeckiego (10 zwycięstw – 1 przegrana) z doświadczonym Fabiano Silvą (30 zwycięstw – 12 przegranych). O tytuł mistrzowski w kategorii ciężkiej powalczy z kolei Szymon Bajor (20 zwycięstw – 8 przegranych), którego przeciwnikiem będzie znany fanom sztuk walk nad Wisłą Oli Thompson (20 zwycięstw – 12 przegranych).

Niezwykle interesująco zapowiada się także starcie doświadczonego Marcina Wójcika (12 zwycięstw – 7 przegranych) z młodszym o trzy lata Rafałem Kijańczukiem (8 zwycięstw – 2 przegrane). Zwycięzca tej walki ma być głównym pretendentem do walki o pas w kategorii półciężkiej.

 

Na zdjęciu Szymon Dusza po zwycięstwie nad Tymoteuszem Łopaczykiem. Fot. Materiały prasowe FEN.