Atrakcyjna impreza na zakończenie ferii

W niedzielę 10 lutego w okolicach lodowiska na Stawie Zamkowym przy ul. Barlickiego odbędzie się impreza „Zimowe Sportowe Opole”. Zapraszamy wszystkich chętnych od godz. 13.00 do 18.00.

Marcin Sagan

Wśród atrakcji znajdzie się możliwość sprawdzenia poziomu utrzymania równowagi w Strefie Trenażerów Ruchu. Przyrządy Trickboard i Gyroboard przygotowane są do ćwiczeń dla osób w każdym wieku. Ćwiczenia natomiast umożliwiają rozwój zdolności motorycznych i gimnastykę całego ciała, usprawniają koordynację nerwowo-mięśniową ćwiczących oraz równowagę. Atrakcja stanowi doskonałe uzupełnienie treningu w takich dyscyplinach jak: skateboard, snowboard, narty. Przede wszystkim to gwarancja dobrej zabawy i dużej porcji śmiechu, a pod urządzeniami rozłożona będzie amortyzująca upadki mata.

Wśród atrakcji znajdzie się Snow Fun Park – akademia snowboardu dla dzieci pod okiem doświadczonych instruktorów. Będą też różne konkursy, a w nich do wygrania: bilety na koncert cieszącego się dużą popularnością Sławomira w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, zaproszenia na kręgle, gadżety Sportowego Opola i wiele innych atrakcyjnych nagród. Oczywiście otwarte będzie lodowisko na Stawie Zamkowym.

Plakat Sportowe Zimowe Opole