Bartłomiej Bonk mentorem i trenerem Złotych Dzieci!

Bartłomiej Bonk brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, mentorem i trenerem Złotych Dzieci.
Oprócz treningów Złote Dzieci mogły liczyć na wsparcie mentalne wielokrotnego mistrza, a podczas spotkań dowiedzieć się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, jak smakuje zwycięstwo oraz jak budować w sobie wytrwałość w dążeniu do wielkich marzeń. Podczas campu trening z podnoszenia ciężarów współprowadziła Basia Bonk, żona Bartłomieja Bonka.
To wielki zaszczyt, że tak wybitny sportowiec uwierzył w program Miasta Opole i wspiera najbardziej utalentowanych młodych sportowców w ich drodze na szczyt – mówi Honorata Krysiewicz, Naczelnik Wydziału Sportu Urzędu Miasta Opola, organizator programu Złote Dziecko.
Program finansowany jest przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Opola, Mecenasem Złotych Dzieci jest Energetyka Cieplna Opolszczyzny (ECO). Partnerzy biznesowi to Restauracja Biesiada Opolska, Politechnika Opolska.
W zgrupowaniu udział wzięły dzieci i młodzież z następujących opolskich klubów: AZS KU PO, MKS MOSiR Opole, UIKŁF Piruette Opole, Klub Środowiskowy Judo AZS, UKS Rodło Opole, Judo Mizuka Sp. z o.o., Uczniowski Klub Sportowy OKAY, UKS START Opole, OKS Odra Opole.

Partnerzy techniczni programu to firma Damons, firma timsport.pl, a także firma J&R Auto-Salon z o.o.

Kadrę trenerską podczas Campu w Spale tworzyli: Bartłomiej Bonk, Artur Waś, Anna Kiełbasińska, Mariusz Gnoiński, Ewa Stellmach, Barbara Bonk, Agata Kozubowska, Szymon Bakalarczyk, Michal Grubiak, Aleksandra Kiereta.

Patroni medialni: TVP 3 Opole, Nowa Trybuna Opolska, Radio Opole, sportoweopole.pl