Dwie porażki MKS-u

Dwie porażki MKS-u

Nie udało się niestety podtrzymać dobrej passy kolejnych zwycięstw z drużynami, które należą do czołówki krajowej w kategorii wiekowej U-15.

Do 15-tej minuty drugiej połowy „tliła się” jeszcze w kibicach z Opola taka nadzieja. Kto wie jakby zakończyło się spotkanie MKS-u MOSiR Opole z faworyzowana drużyną Zagłębia Lubin, gdyby wykorzystana została sytuacja z początku drugiej połowy mogąca dać prowadzenie zespołowi gości. Niestety tak się nie stało i z biegiem kolejnych minut przyjezdni, którzy pierwszą połowę rozegrali na bardzo dużej intensywności starając się odebrać piłkę już na połowie gospodarzy tracili siły oraz kolejne gole.

Zwycięstwo zespołu z Lubina w pełni zasłużone, chociaż może zbyt wysokie, wstydu opolanom nie przynosi. Pozostawili po sobie dobre wrażenie, szczególnie za pierwsze 50 minut dzisiejszego spotkania, niestety mecz trwał dłużej.

 

Zagłębie Lubin – MKS MOSiR Opole 5:1 (1:1)

bramka: Michał Surzyn

MKS MOSiR Opole: Błażej Sapielak, Kacper Kłosowski, Maks Gandziara Gandziarowski, Natan Szota, Dominik Starzecki, Mateusz Muzyka, Łukasz Rychlik, Michał Wróbel, Marcel Jaszczyk, Michał Surzyn, Kacper Kaczka.

Grali również: Jan Dąbrowski, Bartek Górniak, Nataniel Podgórski, Mateusz Napieralski, Szymon Rubak, Michal Gluszkiewicz

 

Równocześnie z meczem Trampkarzy Starszych MKS-u MOSiR Opole swoje spotkanie na trawiastym boisku Akademii Zagłębia Lubin w CLJ U-17 rozgrywali ich starsi koledzy. W tym wypadku mecz zakończył się również zwycięstwem gospodarzy.

 

Zagłębie Lubin – MKS MOSiR Opole 3:0 (1:0)