Dwudniowa impreza w Ostrodze

Dwudniowa impreza w Ostrodze

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą fajnie spędzić  czas w „Ostrodze”. Przyjdźcie z rodzicami, rodzeństwem i znajomymi – będą przejażdżki konne.

Tym razem CZIBO będzie dwudniowe: w sobotę 16 września – ujeżdżenie a w sobotę 30 września – skoki !

Inicjatywa CZIBO adresowana jest do wszystkich, chcących wziąć udział w profesjonalnie przygotowanych konkursach ujeżdżeniowych i skokowych od mini mini-L do klasy N lub na życzenie startujących nawet wyżej. Tak jak do tej pory, również ten sparing oparty będzie na zapale i pracy nas wszystkich uczestników tej inicjatywy – także rodziców i przyjaciół startujących zawodników.

Nie zamawiamy cateringu – każdy przynosi  coś ze sobą dla siebie i dla innych do bufetu, wszyscy pomagamy przy ustawianiu czworoboku, w budowie parkuru i w sekretariacie, aby było szybko i sprawnie – obowiązkowo!

Sparing ujeżdżeniowy i skokowy odbędzie się na świetnie przygotowanej (zroszonej i wyrównanej) otwartej piaskowej ujeżdżalni „Ostrogi”, a w razie niepogody na krytej ujeżdżalni. Przebiegać będzie zgodnie z Przepisami PZJ. Jedyne wymagane dokumenty,  to zgoda rodziców na udział w sparingu (dotyczy osób niepełnoletnich) oraz aktualne badania i oczywiście szczepienia koni!

Na sparingu  CZIBO dopuszczamy dwukrotny start konia w jednym konkursie (dzienny limit startów= 3)

 

Program Zawodów

 

Sobota 16.09.2017  UJEŻDŻENIE

Początek zawodów – godz. 11.00. Zgłoszenia do 14.09.2017 Programy: Konkurs nr 0 kl. Program odznaki brązowej Konkurs nr 1 kl. L-2  Konkurs nr 2 kl. L-4  Konkurs nr 3 kl. P-2  Konkurs nr 4 kl. P-3 Konkurs nr 5 kl. P-4 (20×40 kuce) Konkurs nr 6 kl. P-4 Konkurs nr 7 kl. N-2 Konkurs nr 8 kl. N-6  Konkurs nr 9 kl. C-1 Konkurs nr 10 kl. C-2

Na prośbę zawodników istnieje możliwość rozegrania dodatkowych konkursów w wybranych przez nich klasach.

 

Sobota 30.09.2017  SKOKI

Początek zawodów – godz. 11.00  Zgłoszenia do 28.09.2017 Konkurs nr 1 miniminiL 60 cm (a może trochę wyżej lub niżej?) Z trafieniem w normę czasu Konkurs nr 2 miniminiL 80 cm (a może trochę wyżej?) Z trafieniem w normę czasu Konkurs nr 3 miniL 90 cm Z trafieniem w normę czasu Konkurs nr 4 kl. L zwykły art. 238.2.1 Konkurs nr 5 kl. P  zwykły,  art. 238.2.1 Konkurs nr 6 kl. N zwykły,  art. 238.2.1 Ewentualnie  konkurs wyższy. W konkursach zwykłych drugi przejazd pary koń-zawodnik jest zawsze przejazdem treningowym i nie liczy się do klasyfikacji! UWAGA w Konkursach P i N może wystąpić przeszkoda na rowie.

 

ZGŁOSZENIA :  Najlepiej przez panel www.zawodykonne.com zakładka sparing CZIBO LKJ Ostroga  A kto nie potrafi, to na adres biuro@ostroga.opole.pl – wystarczy:  zgłaszam konia ….. do konkursu nr… (1, 2 lub 3 przejazdy) zawodnik ….. Obiecuję, że będę dobrze się  bawić i pomagać przy sprawnym przeprowadzeniu sparingu CZIBO. Proszę zaznaczyć czy chcecie boks ! Obok loży sędziowskiej – catering oparty na wolontariacie – przynieście coś aby poczęstować tym innych – obowiązkowo. W razie pytań dzwońcie pod numer 601445855. Przygotowanie koni i treningi – klubowi  instruktorzy i trenerzy (ich telefony na stronie www.ostroga.opole.pl).