Odra Opole – Górnik Łęczna 3:0

Odra Opole – Górnik Łęczna 3:0

Hokeiści Orlika na treningu

Hokeiści Orlika na treningu

Złote Dziecko 2ed. – Gala wręczenia nominacji

Złote Dziecko 2ed. – Gala wręczenia nominacji

Liga PARK+

Liga PARK+

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 2:5 (4 mecz)

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 2:5 (4 mecz)

Dotacje na sport 2017

Dotacje na sport 2017

Trenerzy Judo OKAY w przedszkolu

Trenerzy Judo OKAY w przedszkolu

LKS Strzelec Gorzyczki – Futsal Klub Odra Opole 5:8

LKS Strzelec Gorzyczki – Futsal Klub Odra Opole 5:8

Gala Najlepszy Gol Opolszczyzny

Gala Najlepszy Gol Opolszczyzny

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 3:2

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 3:2

Spotkanie Ludzi Sportu w Szczepanowicach 2017

Spotkanie Ludzi Sportu w Szczepanowicach 2017

PGE Orlik Opole – Comarch Cracovia 2:7

PGE Orlik Opole – Comarch Cracovia 2:7

Zdrowy Kręgosłup – edycja 2017

Zdrowy Kręgosłup – edycja 2017

PGE Orlik Opole – GKS Jastrzębie 6:2

PGE Orlik Opole – GKS Jastrzębie 6:2

Gwardia Opole – Wybrzeże Gdańsk 27:24

Gwardia Opole – Wybrzeże Gdańsk 27:24

Piłkarski Dzień Niepodległości 2017

Piłkarski Dzień Niepodległości 2017

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 29:27

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 29:27

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 1:2

PGE Orlik Opole – Tempish Polonia Bytom 1:2

PGE Orlik Opole – Unia Oświęcim 4:2

PGE Orlik Opole – Unia Oświęcim 4:2

MKS MOSiR Opole – LKS ATOM Grądy – Goświnowice 32:0

MKS MOSiR Opole – LKS ATOM Grądy – Goświnowice 32:0

AZS Opole – Nike Węgrów 2:3

AZS Opole – Nike Węgrów 2:3

Otylia Jędrzejczak w Opolu

Otylia Jędrzejczak w Opolu

Aktywny Przedszkolak

Aktywny Przedszkolak

Wolverines Opole – Archers Bydgoszcz 7:19

Wolverines Opole – Archers Bydgoszcz 7:19

Weegree AZS Politechnika Opolska – KS AZŚ Politechniki Gliwickiej 73:65

Weegree AZS Politechnika Opolska – KS AZŚ Politechniki Gliwickiej 73:65

Turniej Indywidualny QUAD SPEEDWAY’a w Opolu

Turniej Indywidualny QUAD SPEEDWAY’a w Opolu

AZS Politechnika Opolska – Winner Czechowice Dziedzice 3:1

AZS Politechnika Opolska – Winner Czechowice Dziedzice 3:1

PGE Orlik Opole – Comarche Cracovia Kraków 3:5

PGE Orlik Opole – Comarche Cracovia Kraków 3:5

Cross Country w Winowie

Cross Country w Winowie

Odra Opole – Radomiak Radom 0:0

Odra Opole – Radomiak Radom 0:0

Odra Opole – ROW Rybnik 2:0

Odra Opole – ROW Rybnik 2:0

Gwardia w budowie!

Gwardia w budowie!

Gala Sportu – Złote Dziecko 2016

Gala Sportu – Złote Dziecko 2016

Opolska Liga Orlika OLO w naszym obiektywie

Opolska Liga Orlika OLO w naszym obiektywie

Opolska Liga Orlika OLO – 2 liga

Opolska Liga Orlika OLO – 2 liga

Opolska Liga Orlika OLO – 1 liga

Opolska Liga Orlika OLO – 1 liga

Legionovia – Odra 1:3

Legionovia – Odra 1:3

Wizards – turniej futbolu amerykańskiego

Wizards – turniej futbolu amerykańskiego

Kolejarz Opole – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 33:57

Kolejarz Opole – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa 33:57

Gwardia Opole – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29:18 (12:10)

Gwardia Opole – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29:18 (12:10)

Kolejarz Opole – Orzeł Łódź 29:61

Kolejarz Opole – Orzeł Łódź 29:61

Konferencja prasowa PGE Orlik Opole

Konferencja prasowa PGE Orlik Opole

Kapituła Złote Dziecko

Kapituła Złote Dziecko

PGE Orlik Opole – Polonia Bytom 3:2

PGE Orlik Opole – Polonia Bytom 3:2

Odra Opole – Gryf Wejherowo 2:1

Odra Opole – Gryf Wejherowo 2:1

Odra Opole – Polonia Nysa 7:0 juniorzy

Odra Opole – Polonia Nysa 7:0 juniorzy

GKS Bełchatów – Odra Opole 0:0

GKS Bełchatów – Odra Opole 0:0

Judocy Gwardii, AZS-u i Okay na wspólnym obozie

Judocy Gwardii, AZS-u i Okay na wspólnym obozie

IV runda MDMP w Opolu

IV runda MDMP w Opolu

Eco Silesia Cup 2016 Wielki Finał

Eco Silesia Cup 2016 Wielki Finał

Wolerines Opole – Hammers Łaziska Górne 50:6

Wolerines Opole – Hammers Łaziska Górne 50:6

Judo Mizuka trenują na obozie

Judo Mizuka trenują na obozie

PGE Orlik Opole – GKS Katowice 5:7

PGE Orlik Opole – GKS Katowice 5:7

Beach Soccer – Opole 2016

Beach Soccer – Opole 2016

ECO Silesia Cup 2016 eliminacje

ECO Silesia Cup 2016 eliminacje

Odra Opole – Warta Poznań 4:1

Odra Opole – Warta Poznań 4:1

PGE Orlik Opole – GKS Katowice 4:1

PGE Orlik Opole – GKS Katowice 4:1

Wolverines Opole – Pretorians Skoczów 35:3

Wolverines Opole – Pretorians Skoczów 35:3

Olimpia Elbląg – Odra Opole 0:2

Olimpia Elbląg – Odra Opole 0:2

RIO PENALTY CUP 2016

RIO PENALTY CUP 2016

Półkolonie z Judo Mizuka

Półkolonie z Judo Mizuka

Gwardia Opole – Zagłębie Lubin 26:22 (sparing)

Gwardia Opole – Zagłębie Lubin 26:22 (sparing)

Odra Opole – Polonia Warszawa 2:2

Odra Opole – Polonia Warszawa 2:2

Eco Silesia Cup 2016 – trzeci turniej eliminacyjny

Eco Silesia Cup 2016 – trzeci turniej eliminacyjny

Odra Opole – Stal Stalowa Wola 3:0

Odra Opole – Stal Stalowa Wola 3:0

Finał Brązowego Kasku w Opolu

Finał Brązowego Kasku w Opolu

Odra Opole – Rozwój Katowice 1:0 (sparing)

Odra Opole – Rozwój Katowice 1:0 (sparing)

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat – Opole 2016 – Dzień trzeci

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat – Opole 2016 – Dzień trzeci

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat  – Opole 2016 – Dzień drugi

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat – Opole 2016 – Dzień drugi

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat w pływaniu

Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 17-18 lat w pływaniu

Wolverines Opole – Rybnik Thunders 48:21

Wolverines Opole – Rybnik Thunders 48:21

Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg 0:3 – Puchar Polski

Odra Opole – Siarka Tarnobrzeg 0:3 – Puchar Polski

Kolejarz Opole – Wybrzeże Gdańsk 44:46

Kolejarz Opole – Wybrzeże Gdańsk 44:46

Trening Kolejarza przed meczem z Gdańskiem

Trening Kolejarza przed meczem z Gdańskiem

ECO Silesia Cup 2016 – 2 runda

ECO Silesia Cup 2016 – 2 runda

Zagłębie Lubin – Slavia Sofia 3:0

Zagłębie Lubin – Slavia Sofia 3:0

Szkółka BVB trenuje w Opolu

Szkółka BVB trenuje w Opolu

Kolejarz Opole – Polonia Piła 33-57

Kolejarz Opole – Polonia Piła 33-57

Weekend na Stadionie Lekkoatletycznym w Opolu

Weekend na Stadionie Lekkoatletycznym w Opolu

14 Bieg Opolski

14 Bieg Opolski

Eco Silesia Cup 2016 – pierwszy turniej eliminacyjny

Eco Silesia Cup 2016 – pierwszy turniej eliminacyjny

Zelmer 3×3 – dzień pierwszy

Zelmer 3×3 – dzień pierwszy

Konferencja prasowa: rozpoczęcie wakacji na basenie letnim

Konferencja prasowa: rozpoczęcie wakacji na basenie letnim

Zakończenie sezonu MKS MOSiR

Zakończenie sezonu MKS MOSiR

Nike Premier Cup – MKS MOSiR i Pomologia Prószków

Nike Premier Cup – MKS MOSiR i Pomologia Prószków

Sparing Cracovia Kraków – MŠK Żylina

Sparing Cracovia Kraków – MŠK Żylina

Lemur wskazuje zwycięzcę jutrzejszego meczu

Lemur wskazuje zwycięzcę jutrzejszego meczu

47 Rajd Festiwalowy Higma Service – podsumowanie

47 Rajd Festiwalowy Higma Service – podsumowanie

Kolejarz Opole – KSM Krosno 35-55

Kolejarz Opole – KSM Krosno 35-55

Zacznij wakacje na sportowo

Zacznij wakacje na sportowo

Rodło MOSiR Cup 2016

Rodło MOSiR Cup 2016

Stegu Rodło Cup 2016

Stegu Rodło Cup 2016

Odra Opole – podziękowania kibiców na Rynku

Odra Opole – podziękowania kibiców na Rynku

Odra Opole – Vineta Wolin 1:1

Odra Opole – Vineta Wolin 1:1

Najmłodsi piłkarze dekorowani na meczu Odry Opole

Najmłodsi piłkarze dekorowani na meczu Odry Opole

Superpuchar OLO: Mortal Kombat – Morawiec Team 2:1 (0:1)

Superpuchar OLO: Mortal Kombat – Morawiec Team 2:1 (0:1)

Kolejarz Opole – Wanda Kraków 47:41

Kolejarz Opole – Wanda Kraków 47:41

Marsjanie Opole – Polonia Bytom 3:4 – Finał MP 2016

Marsjanie Opole – Polonia Bytom 3:4 – Finał MP 2016

Marsjanie – Stoczniowiec 3:0 – półfinał

Marsjanie – Stoczniowiec 3:0 – półfinał

XI Opolski Festiwal Skoków – galeria zdjęć

XI Opolski Festiwal Skoków – galeria zdjęć

Turniej piłkarski – ECO CUP 2016

Turniej piłkarski – ECO CUP 2016

Opolska Liga Orlika 2016 – zakończenie

Opolska Liga Orlika 2016 – zakończenie

Marsjanie Opole – Werpol CCU LUCE Bielsko-Biała 15-7

Marsjanie Opole – Werpol CCU LUCE Bielsko-Biała 15-7

Gimnazjada 2016

Gimnazjada 2016

Mistrzostwa woj. opolskiego w LA szkół podstawowych

Mistrzostwa woj. opolskiego w LA szkół podstawowych

Eco Cup rocznik 2008

Eco Cup rocznik 2008

Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów w judo

Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów w judo

Mecz towarzyski U13: OKS Odra Opole vs PAFPolska Akademia Futbolu Sport Future Polskie Orły

Mecz towarzyski U13: OKS Odra Opole vs PAFPolska Akademia Futbolu Sport Future Polskie Orły

47 Rajd Festiwalowy – dzień drugi

47 Rajd Festiwalowy – dzień drugi

47 Rajd Festiwalowy – Dzień pierwszy

47 Rajd Festiwalowy – Dzień pierwszy

Mistrzostwa Polski w Street Workoucie

Mistrzostwa Polski w Street Workoucie

Krajowy Festiwal Polskiego Pływania

Krajowy Festiwal Polskiego Pływania

Międzynarodowy Puchar Polski juniorek i juniorów młodszych

Międzynarodowy Puchar Polski juniorek i juniorów młodszych

Odra Opole – SKRA Częstochowa 0:1

Odra Opole – SKRA Częstochowa 0:1

Mistrzostwach Opola przedszkolaków w piłce nożnej

Mistrzostwach Opola przedszkolaków w piłce nożnej

Sportowy Dzień Dziecka

Sportowy Dzień Dziecka

MKS MOSiR – Falubaz Zielona Góra 2:1

MKS MOSiR – Falubaz Zielona Góra 2:1

Dzień Dziecka w Ostrodze

Dzień Dziecka w Ostrodze

47 Rajd Festiwalowy – konferencja

47 Rajd Festiwalowy – konferencja

OLO ostatnia kolejka

OLO ostatnia kolejka

Turniej hokeja na rolkach – Marsjanie

Turniej hokeja na rolkach – Marsjanie

Eco Cup rocznik 2006

Eco Cup rocznik 2006

LKS Popielów – Rodło Wiking Opole 0:2

LKS Popielów – Rodło Wiking Opole 0:2

AMPy Piłka nożna – półfinał D

AMPy Piłka nożna – półfinał D

Srebrny Kask w Opolu – 26.05.2016

Srebrny Kask w Opolu – 26.05.2016

Odra Opole – Piast II Gliwice 2:2

Odra Opole – Piast II Gliwice 2:2

Konferencja na Politechnice Opolskiej

Konferencja na Politechnice Opolskiej

Konferencja Hala Sportowa Arena Opole

Konferencja Hala Sportowa Arena Opole

Mistrzowie Europy w karate spotkanie u wiceprezydenta Opola

Mistrzowie Europy w karate spotkanie u wiceprezydenta Opola

Groszmal Odra II Opole – Victoria Żyrowa 2:0

Groszmal Odra II Opole – Victoria Żyrowa 2:0

I Mini Rajd Festiwalowy

I Mini Rajd Festiwalowy

KIA Euro Cup Opole 2016

KIA Euro Cup Opole 2016

XI Puchar Marszałka Województwa Opolskiego w szpadzie

XI Puchar Marszałka Województwa Opolskiego w szpadzie

ECO CUP rocznik 2005

ECO CUP rocznik 2005

MKS MOSiR na Międzynarodowych Targach Turystyki

MKS MOSiR na Międzynarodowych Targach Turystyki

LZS Piotrówka – Odra Opole 0:3

LZS Piotrówka – Odra Opole 0:3

Opolska Superliga Akademicka w siatkówce plażowej

Opolska Superliga Akademicka w siatkówce plażowej

Dzień sportu na UO

Dzień sportu na UO

Mecz Gwiazd w ramach Dnia Sportu

Mecz Gwiazd w ramach Dnia Sportu

Odra Opole – Ruch Zdzieszowice finał PP

Odra Opole – Ruch Zdzieszowice finał PP

Mixty – Piastonaliowy turniej piłki siatkowej

Mixty – Piastonaliowy turniej piłki siatkowej

XIII Mała Integracyjna Olimpiada „Fair Play OK”

XIII Mała Integracyjna Olimpiada „Fair Play OK”

Opolska Liga Orlika 7. kolejka 2. liga

Opolska Liga Orlika 7. kolejka 2. liga

Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych i Juniorów LA

Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych i Juniorów LA

Groszmal Odra II Opole – Start Dobrodzień 1:1

Groszmal Odra II Opole – Start Dobrodzień 1:1

I zawody Ice Cross dla dzieci

I zawody Ice Cross dla dzieci

Test Coopera dla wszystkich

Test Coopera dla wszystkich

Stal Bielsko Biała – Odra Opole 0:0

Stal Bielsko Biała – Odra Opole 0:0

Eliminacje Regionalne Nestle Cup Szkoły Gimnazjalne

Eliminacje Regionalne Nestle Cup Szkoły Gimnazjalne

Trening młodych bramkarzy

Trening młodych bramkarzy

Eliminacje Regionalne Nestle Cup Szkoły Podstawowe

Eliminacje Regionalne Nestle Cup Szkoły Podstawowe

Aktywny Przedszkolak

Aktywny Przedszkolak

Czwórbój LA PSP chłopców

Czwórbój LA PSP chłopców

MKS MOSiR Opole – Zagłębie Lubin 1:5

MKS MOSiR Opole – Zagłębie Lubin 1:5

OLO 6. kolejka

OLO 6. kolejka

6. Maraton Opolski

6. Maraton Opolski

Weegree AZS KU Opole – KK Gryf Goleniów 63:79

Weegree AZS KU Opole – KK Gryf Goleniów 63:79

Gwardia Opole – Śląsk Wrocław 38:26

Gwardia Opole – Śląsk Wrocław 38:26

Odra Opole – LKS Bełk 2:0

Odra Opole – LKS Bełk 2:0

Truso Elbląg – Weewgree AZS PO Opole 59:57

Truso Elbląg – Weewgree AZS PO Opole 59:57

Klub Koszykówki „Gryf” Goleniów – AZS PŚk-Galeria Echo Kielce

Klub Koszykówki „Gryf” Goleniów – AZS PŚk-Galeria Echo Kielce

Odra Opole – LZS Piotrówka 6:2

Odra Opole – LZS Piotrówka 6:2

2 Namysłowski Rajd Samochodowy

2 Namysłowski Rajd Samochodowy

MLJM: MKS MOSiR Opole – PLUKS POMOLOGIA Prószków  3:2

MLJM: MKS MOSiR Opole – PLUKS POMOLOGIA Prószków 3:2

Rekord Bielsko-Biała – Odra Opole 0:2

Rekord Bielsko-Biała – Odra Opole 0:2

I Mistrzostwa Opolszczyzny w Sportach Walki za nami

I Mistrzostwa Opolszczyzny w Sportach Walki za nami

Odra Opole – LKS Czaniec 6:0

Odra Opole – LKS Czaniec 6:0

Pierwszy mecz futbolu amerykańskiego kobiet – AZS Vixens vs. Warsaw Sirens

Pierwszy mecz futbolu amerykańskiego kobiet – AZS Vixens vs. Warsaw Sirens

2 Dzień Sportu

2 Dzień Sportu

Kolejarz Opole –  Lokomotiv Daugavpils 31:58

Kolejarz Opole – Lokomotiv Daugavpils 31:58

Indywidualne Mistrzostwa Polski – ćwierćfinał w Opolu

Indywidualne Mistrzostwa Polski – ćwierćfinał w Opolu

Gwardia Opole – Pogoń Szczecin 29:28 (19:11)

Gwardia Opole – Pogoń Szczecin 29:28 (19:11)

4 kolejka Opolska Liga Orlika OLO

4 kolejka Opolska Liga Orlika OLO

Turniej służb mundurowych 2016

Turniej służb mundurowych 2016

Pokaz Frisbee podczas meczu charytatywnego Ku pamięci Jacka

Pokaz Frisbee podczas meczu charytatywnego Ku pamięci Jacka

MOSiR Opole kontra Dziennikarze – Mecz charytatywny ku pamięci Jacka Konopackiego

MOSiR Opole kontra Dziennikarze – Mecz charytatywny ku pamięci Jacka Konopackiego

Mecz charytatywny – Ku pamięci Jacka – rodzinna galeria zdjęć na sportowo

Mecz charytatywny – Ku pamięci Jacka – rodzinna galeria zdjęć na sportowo

MKS MOSiR Opole – Odra Opole (mecz charytatywny juniorów – Ku pamięci Jacka)

MKS MOSiR Opole – Odra Opole (mecz charytatywny juniorów – Ku pamięci Jacka)

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 17.04.2016 dzień trzeci

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 17.04.2016 dzień trzeci

Grand Prix Polski w pływaniu – Opole 16.-17.04.2016 dzień drugi

Grand Prix Polski w pływaniu – Opole 16.-17.04.2016 dzień drugi

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 16.04.2016 dzień drugi

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 16.04.2016 dzień drugi

Grand Prix Polski w pływaniu – Opole 16.04.2016

Grand Prix Polski w pływaniu – Opole 16.04.2016

MKS MOSiR Opole – Miedź Legnica 0:1

MKS MOSiR Opole – Miedź Legnica 0:1

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 15.04.2016 dzień pierwszy

Turniej półfinałowy o awans do 2 ligi koszykówki – 15.04.2016 dzień pierwszy

Odra Opole – GKS Jastrzębie 0:0

Odra Opole – GKS Jastrzębie 0:0

Gwardia Opole – Vive Tauron Kielce 21:28

Gwardia Opole – Vive Tauron Kielce 21:28

Opolska Łyżwa 2016 – Dzień drugi

Opolska Łyżwa 2016 – Dzień drugi

Cross Country – Puchar Śląska i Opolszczyzny II Runda – Winów 2016

Cross Country – Puchar Śląska i Opolszczyzny II Runda – Winów 2016

Ruch Zdzieszowice – Odra Opole 0:0

Ruch Zdzieszowice – Odra Opole 0:0

Opolska Łyżwa 2016 – Dzień pierwszy

Opolska Łyżwa 2016 – Dzień pierwszy

Finał Wojewódzkiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Finał Wojewódzkiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Groszmal Odra II Opole – Wiking Rodło Opole 0:1

Groszmal Odra II Opole – Wiking Rodło Opole 0:1

Opolska Liga Orlika OLO 3.04.2016

Opolska Liga Orlika OLO 3.04.2016

International Judo Workshop For Children Opole 3.04.2016

International Judo Workshop For Children Opole 3.04.2016

Odra Opole – Pniówek Pawłowice 3:1

Odra Opole – Pniówek Pawłowice 3:1

MKS MOSiR Opole – KP Warta Gorzów Wlkp. 4:0

MKS MOSiR Opole – KP Warta Gorzów Wlkp. 4:0

BiegamBoLubię Wiosnę

BiegamBoLubię Wiosnę

Neymar Jr’s Five – opolskie eliminacje

Neymar Jr’s Five – opolskie eliminacje

Kolejarz Opole – Polonia Bydgoszcz 46:44

Kolejarz Opole – Polonia Bydgoszcz 46:44

Ostatni trening Kolejarza przed ligą

Ostatni trening Kolejarza przed ligą

Grunwald Ruda Śląska – Odra Opole 0:5

Grunwald Ruda Śląska – Odra Opole 0:5

Pierwszy trening Kolejarza Opole

Pierwszy trening Kolejarza Opole

Gwardia Opole – Stal Mielec 29:22

Gwardia Opole – Stal Mielec 29:22

Pożegnaliśmy Tomasza Drąga

Pożegnaliśmy Tomasza Drąga

Stadion żużlowy gotowy do sezonu 2016

Stadion żużlowy gotowy do sezonu 2016

Piłkarze AMO kontra rodzice!

Piłkarze AMO kontra rodzice!

PEGO Mini Handball Liga

PEGO Mini Handball Liga

VII Opolska Liga Orlika OLO – 1. kolejka

VII Opolska Liga Orlika OLO – 1. kolejka

Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej – MKKS Rybnik 55:67

Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej – MKKS Rybnik 55:67

Odra Opole – Ruch II Chorzów 6:1

Odra Opole – Ruch II Chorzów 6:1

MKS MOSiR Opole – Ruch Chorzów 2:3 (juniorzy młodsi)

MKS MOSiR Opole – Ruch Chorzów 2:3 (juniorzy młodsi)

Indywidualny Puchar Polski w podnoszeniu ciężarów – Opole,18.03.2016

Indywidualny Puchar Polski w podnoszeniu ciężarów – Opole,18.03.2016

Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej – DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 62:52

Weegree AZS KU Politechniki Opolskiej – DAAS Basket Hills Bielsko-Biała 62:52

XXV Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce

XXV Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce

IV Turniej Mistrzów Białego Orlika

IV Turniej Mistrzów Białego Orlika

Otyliada 2016 w Opolu

Otyliada 2016 w Opolu

Trening judo z mistrzem Kubackim

Trening judo z mistrzem Kubackim

Górnik Zabrze – Gwardia Opole 32:31

Górnik Zabrze – Gwardia Opole 32:31

AZS Politechnika Opolska – MMTS Winner Czechowice-Dziedzice 1:3

AZS Politechnika Opolska – MMTS Winner Czechowice-Dziedzice 1:3

Mistrzostwa Opola w judo 2016

Mistrzostwa Opola w judo 2016

Szombierki Bytom – Odra Opole 1:2

Szombierki Bytom – Odra Opole 1:2

Energa Basket Cup. Finał województwa Opolskiego dziewcząt. Opole – 09.03.2016

Energa Basket Cup. Finał województwa Opolskiego dziewcząt. Opole – 09.03.2016

Stypendia sportowe – Ratusz Gala 2016 r.

Stypendia sportowe – Ratusz Gala 2016 r.

AZS Opole – Olimpia Jawor 3:0 (2 mecz play off)

AZS Opole – Olimpia Jawor 3:0 (2 mecz play off)

Nabór do MKS-u MOSiR rocznika 2003

Nabór do MKS-u MOSiR rocznika 2003

AZS Opole – Olimpia Jawor 3:0 (1 mecz play off)

AZS Opole – Olimpia Jawor 3:0 (1 mecz play off)

Gwardia Opole – Zagłębie Lubin 25:29

Gwardia Opole – Zagłębie Lubin 25:29

Odra Opole – GKS Tychy 3:2 w sparingu

Odra Opole – GKS Tychy 3:2 w sparingu

Prezentacja Odry i wspólny trening z Akademią Odry

Prezentacja Odry i wspólny trening z Akademią Odry

AMP w siatkówce – AZS PO Cementownia Odra : Uniwersytet Opolski 2:0, foto: Maja Kozłowska

AMP w siatkówce – AZS PO Cementownia Odra : Uniwersytet Opolski 2:0, foto: Maja Kozłowska

Odra Opole – Victoria Chróścice 4:0 w sparingu

Odra Opole – Victoria Chróścice 4:0 w sparingu

Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce – AZS PO Cementownia Odra : Uniwersytet Opolski 2:0

Akademickie Mistrzostwa Polski w siatkówce – AZS PO Cementownia Odra : Uniwersytet Opolski 2:0

Superliga futsalu – Bongo Opole i Stara Gwardia – foto: Mirek Szozda

Superliga futsalu – Bongo Opole i Stara Gwardia – foto: Mirek Szozda

Zgrupowanie reprezentacji Polski w pływaniu na Wodnej Nucie

Zgrupowanie reprezentacji Polski w pływaniu na Wodnej Nucie

Turniej finałowy Opolskie Ligi Siatkówki 2015/2016

Turniej finałowy Opolskie Ligi Siatkówki 2015/2016

Gala Jubileuszowa z okazji 70-lecia Opolskiego Związku Piłki Nożnej

Gala Jubileuszowa z okazji 70-lecia Opolskiego Związku Piłki Nożnej

Pożegnanie lodowiska na opolskim rynku

Pożegnanie lodowiska na opolskim rynku

AZS Opole – AZS PŚ Gliwice 4:1 sparing

AZS Opole – AZS PŚ Gliwice 4:1 sparing

Trening z Batmanem piłkarzy Akademii Młodych Orłów Opole

Trening z Batmanem piłkarzy Akademii Młodych Orłów Opole

Orlik Opole – Comarch Cracovia

Orlik Opole – Comarch Cracovia

Kadra Polski w pływaniu trenuje w Opolu

Kadra Polski w pływaniu trenuje w Opolu

UKS Strzelce Opolskie – AZS KU Politechnika Opolska 3:0 (25:20, 25:21, 25:22)

UKS Strzelce Opolskie – AZS KU Politechnika Opolska 3:0 (25:20, 25:21, 25:22)

Siatkarki SMS LO 2 Opole w naszym obiektywie

Siatkarki SMS LO 2 Opole w naszym obiektywie

Gwardia Opole – Orlen Wisła Płock 22:28

Gwardia Opole – Orlen Wisła Płock 22:28

AZS Opole – Sokół Radzionków

AZS Opole – Sokół Radzionków

Ogólnopolskie zawody rankingowe w short tracku

Ogólnopolskie zawody rankingowe w short tracku

AZS 3 PO – Start Dobrodzień  67:119

AZS 3 PO – Start Dobrodzień 67:119

AZS Opole – MKS Andrychów

AZS Opole – MKS Andrychów

Gwardia podpisała współpracę z Komprachcicami- konf. prasowa

Gwardia podpisała współpracę z Komprachcicami- konf. prasowa

Walentynki z Odrą Opole!

Walentynki z Odrą Opole!

AZS Opole – Zorza Wodzisław 3:0

AZS Opole – Zorza Wodzisław 3:0

Turniej SUMO dla dzieci w Opolu

Turniej SUMO dla dzieci w Opolu

Odra Opole – KKS Kalisz 2:1 sparing

Odra Opole – KKS Kalisz 2:1 sparing

Rodło Opole na turnieju w Częstochowie – foto: Waldemar Deska i Grzegorz Przygodziński

Rodło Opole na turnieju w Częstochowie – foto: Waldemar Deska i Grzegorz Przygodziński

XII Opolska Gala Żużla na Lodzie – 02.06.2016r.

XII Opolska Gala Żużla na Lodzie – 02.06.2016r.

Gwardia Opole – Azoty Puławy 22:27

Gwardia Opole – Azoty Puławy 22:27

Odra Opole – Olimpia Kowary 8:0 sparing

Odra Opole – Olimpia Kowary 8:0 sparing

XII Opolska Gala Żużla na Lodzie – trening

XII Opolska Gala Żużla na Lodzie – trening

Wspólny obóz piłkarzy Odry i siatkarek Opolanki w Karpaczu

Wspólny obóz piłkarzy Odry i siatkarek Opolanki w Karpaczu

Gwardia Opole – Olimp Grodków 38:26 – foto: Mariusz Materlik

Gwardia Opole – Olimp Grodków 38:26 – foto: Mariusz Materlik

AZS PO Cementownia Opole – JUVE Głuchołazy 3:1- foto: Nela Romanowska

AZS PO Cementownia Opole – JUVE Głuchołazy 3:1- foto: Nela Romanowska

HRT w V Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Skijoeringu – Karpacz 2016

HRT w V Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Skijoeringu – Karpacz 2016

Odra Opole – Stal Brzeg 5:1 sparing

Odra Opole – Stal Brzeg 5:1 sparing

Opolanie na Wulkanie – foto: Waldemar Deska

Opolanie na Wulkanie – foto: Waldemar Deska

Weegree AZS KU PO 1 – KS Start Dobrodzień  73:48

Weegree AZS KU PO 1 – KS Start Dobrodzień 73:48

Orlik Opole – Zagłębie Sosnowiec 6:0

Orlik Opole – Zagłębie Sosnowiec 6:0

Raków Częstochowa – Odra Opole 2:1 sparnig

Raków Częstochowa – Odra Opole 2:1 sparnig

AZS RAFAKO Racibórz – AZS PO Cementownia Odra Opole 1-3

AZS RAFAKO Racibórz – AZS PO Cementownia Odra Opole 1-3

AZS Opole – Jawor 3:1

AZS Opole – Jawor 3:1

Odra trenuje pod okiem trenera Furlepy

Odra trenuje pod okiem trenera Furlepy

Orlik Opole – Nesta Mires Toruń 6:5

Orlik Opole – Nesta Mires Toruń 6:5

Sportowy Opłatek 06.01.2016

Sportowy Opłatek 06.01.2016

Orlik Opole – SMS Sosnowiec 15:1

Orlik Opole – SMS Sosnowiec 15:1

Orlik Opole – Naprzód Janów 3:2

Orlik Opole – Naprzód Janów 3:2

IX Ogólnopolski Turniej Halowy „Kuba Cup 2015” – foto: Waldemar Deska

IX Ogólnopolski Turniej Halowy „Kuba Cup 2015” – foto: Waldemar Deska

AZS Politechnika Opolska – JSW KOKS Radlin 3:2

AZS Politechnika Opolska – JSW KOKS Radlin 3:2

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach

8 medali dla UKS „5 plus 1 Opole”

8 medali dla UKS „5 plus 1 Opole”

AZS Opole – Sokół 43 Katowice 3:1

AZS Opole – Sokół 43 Katowice 3:1

Świąteczny Puchar Forda – Opole 2015

Świąteczny Puchar Forda – Opole 2015

SMS LO2 Opole – OKS Olesno  3:0, foto: Mariusz Materlik

SMS LO2 Opole – OKS Olesno 3:0, foto: Mariusz Materlik

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Submission Fighting No-Gi – foto: Mirek Szozda

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Submission Fighting No-Gi – foto: Mirek Szozda

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu – foto: Małgorzata Żółtańska

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu – foto: Małgorzata Żółtańska

Mistrzostwa Miasta Opola w JUDO Szkół Podstawowych 2015

Mistrzostwa Miasta Opola w JUDO Szkół Podstawowych 2015

XIX Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej w Karate Tradycyjnym, foto: Michał Pogoda

XIX Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej w Karate Tradycyjnym, foto: Michał Pogoda

Turniej pod patronatem Stanisława Smajdy

Turniej pod patronatem Stanisława Smajdy

AZS PO Cementownia Odra – MKS MOS Płomień Sosnowiec 3:1, foto: Maja Kozłowska

AZS PO Cementownia Odra – MKS MOS Płomień Sosnowiec 3:1, foto: Maja Kozłowska

Liga OLO zakończenie sezonu 2015

Liga OLO zakończenie sezonu 2015

Orlik Opole – Zagłębie Sosnowiec 7:4

Orlik Opole – Zagłębie Sosnowiec 7:4

Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn 23:19

Gwardia Opole – MMTS Kwidzyn 23:19

Employ System AZS PO 2 – Weegree AZS KU PO 1 – 56:74

Employ System AZS PO 2 – Weegree AZS KU PO 1 – 56:74

UM Opola – Dziennikarze: mecz koszykówki

UM Opola – Dziennikarze: mecz koszykówki

Sparing Skokowy CZIBO Mikołajkowe

Sparing Skokowy CZIBO Mikołajkowe

Mistrzostwa Opolszczyzny w pływaniu cz.2

Mistrzostwa Opolszczyzny w pływaniu cz.2

Mistrzostwa Opolszczyzny w pływaniu

Mistrzostwa Opolszczyzny w pływaniu

AZS Opole – Śląsk Wrocław 56:89

AZS Opole – Śląsk Wrocław 56:89

ALMMA – Opolanie we Wrocławiu – foto: Łukasz Rabenda

ALMMA – Opolanie we Wrocławiu – foto: Łukasz Rabenda

Orlik Opole – Nesta Toruń  11:7

Orlik Opole – Nesta Toruń 11:7

AZS KU Politechnika Opolska-MMKS Kędzierzyn-Koźle 29.11.2015, foto: Jakub Żmuda

AZS KU Politechnika Opolska-MMKS Kędzierzyn-Koźle 29.11.2015, foto: Jakub Żmuda

AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra – Strzelce Opolskie 3:0, foto: Maja Kozłowska

AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra – Strzelce Opolskie 3:0, foto: Maja Kozłowska

Gwardia Opole – Pogoń Szczecin 24:23

Gwardia Opole – Pogoń Szczecin 24:23

Zagłębie Sosnowiec – Orlik Opole 3:5

Zagłębie Sosnowiec – Orlik Opole 3:5

Finał Mistrzostw Opola w halowej piłce nożnej w kategorii dziewcząt

Finał Mistrzostw Opola w halowej piłce nożnej w kategorii dziewcząt

Lekkoatletyka dla każdego

Lekkoatletyka dla każdego

Odra II Groszmal Opole – Bongo Karczów 2:0

Odra II Groszmal Opole – Bongo Karczów 2:0

Orlik Opole – Polonia Bytom 10:2 (2:0, 6:1, 2:1)

Orlik Opole – Polonia Bytom 10:2 (2:0, 6:1, 2:1)

Zawody konne w LKJ Ostroga Opole

Zawody konne w LKJ Ostroga Opole

Taekwondo Polish Open Cup 2015 – niedziela

Taekwondo Polish Open Cup 2015 – niedziela

Taekwondo Polish Open Cup 2015 – sobota

Taekwondo Polish Open Cup 2015 – sobota

AZS Opole – MKS Kalisz 3:0

AZS Opole – MKS Kalisz 3:0

Orlik Opole – SMS U20 4:1

Orlik Opole – SMS U20 4:1

AMO w nowym sprzęcie sportowym

AMO w nowym sprzęcie sportowym

Odra II Groszmal Opole – Gazownik Wawelno  20:0

Odra II Groszmal Opole – Gazownik Wawelno 20:0

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 31:29

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 31:29

Skra Częstochowa – Odra Opole 0:2

Skra Częstochowa – Odra Opole 0:2

Orlik Opole – Ciarko PBS Bank Sanok 2:3

Orlik Opole – Ciarko PBS Bank Sanok 2:3

Polska – Serbia 5:0 (U-18)

Polska – Serbia 5:0 (U-18)

AZS Opole – PLKS Pszczyna 3:0

AZS Opole – PLKS Pszczyna 3:0

Stal Brzeg – Odra Opole 1:3 PP

Stal Brzeg – Odra Opole 1:3 PP

Bieg Niepodległości 2015 na stadionie LO

Bieg Niepodległości 2015 na stadionie LO

Polska – Serbia 0:2 (U-18)

Polska – Serbia 0:2 (U-18)

UKP Gol – GKS Komprachcice 12:5

UKP Gol – GKS Komprachcice 12:5

Groszmal Odra II Opole – KS Krapkowice 2:1

Groszmal Odra II Opole – KS Krapkowice 2:1

AZS Opole – MKS Świdnica 3:0

AZS Opole – MKS Świdnica 3:0

OLJ: Odra Opole – MKS Kluczbork 1:3

OLJ: Odra Opole – MKS Kluczbork 1:3

VII Otwarte Drużynowe Zawody w Pływaniu Długodystansowym

VII Otwarte Drużynowe Zawody w Pływaniu Długodystansowym

Odra Opole – Górnik II Zabrze 1:1

Odra Opole – Górnik II Zabrze 1:1

Weegree AZS KU PO(3)  – Weegree AZS KU PO(1)  30:100

Weegree AZS KU PO(3) – Weegree AZS KU PO(1) 30:100

EmploySystem AZS KU PO 2 – PGKiM Ozimek 83:88

EmploySystem AZS KU PO 2 – PGKiM Ozimek 83:88

AZS Opole – Polonia Łaziska Górne 3:0

AZS Opole – Polonia Łaziska Górne 3:0

Piast II Gliwice – Odra Opole 0:2

Piast II Gliwice – Odra Opole 0:2

Zagłębie Lubin – Gwardia Opole 24:23

Zagłębie Lubin – Gwardia Opole 24:23

Orlik Opole – GKS Jastrzębie 0:4

Orlik Opole – GKS Jastrzębie 0:4

AZS Opole – OKS Olesno 72:47

AZS Opole – OKS Olesno 72:47

Gwardia Opole – Stal Mielec 34:22

Gwardia Opole – Stal Mielec 34:22

Licencja młodych adeptów speedwaya

Licencja młodych adeptów speedwaya

Orlik Opole – Nesta Toruń 5:3

Orlik Opole – Nesta Toruń 5:3

Odra Opole – LZS Piotrówka 3:0

Odra Opole – LZS Piotrówka 3:0

Test Coopera 2015

Test Coopera 2015

Zagłębie Sosnowiec – Orlik Opole 3:5

Zagłębie Sosnowiec – Orlik Opole 3:5

AZS Opole – MKS Strzelce Op. 74:53

AZS Opole – MKS Strzelce Op. 74:53

Orlik Opole II – Sigma Katowice 4:4

Orlik Opole II – Sigma Katowice 4:4

Odra Opole – Stal Bielsko Biała 2:0

Odra Opole – Stal Bielsko Biała 2:0

Gwardziści na Turnieju Judo Dzieci i Młodzików – Sosnowiec 2015

Gwardziści na Turnieju Judo Dzieci i Młodzików – Sosnowiec 2015

Orlik Opole – SMS U20 Sosnowiec 7:3

Orlik Opole – SMS U20 Sosnowiec 7:3

V Opolskie Dog Frisbee Show 2015 -10-11 październik

V Opolskie Dog Frisbee Show 2015 -10-11 październik

Groszmal Odra II Opole – LKS Kadłub 5:0

Groszmal Odra II Opole – LKS Kadłub 5:0

AZS Opole – TKS Tychy 3:0

AZS Opole – TKS Tychy 3:0

Orlik Opole – Unia Oświęcim 1:3

Orlik Opole – Unia Oświęcim 1:3

Zakończenie sezonu 2015 przez Hawi Racing Team

Zakończenie sezonu 2015 przez Hawi Racing Team

Gwardia Opole – Śląsk Wrocław 27:26

Gwardia Opole – Śląsk Wrocław 27:26

Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego w quad speedway

Turniej o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego w quad speedway

Grand Prix – Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola 2015

Grand Prix – Puchar Regionów i Miast Partnerskich Opola 2015

Orlik Opole – Cracovia 1:5

Orlik Opole – Cracovia 1:5

Odra Opole – Rekord Bielsko-Biała 0:0

Odra Opole – Rekord Bielsko-Biała 0:0

AZS Opole – KS Częstochowianka 3:0

AZS Opole – KS Częstochowianka 3:0

Tłusty czwartek na sportowo

Tłusty czwartek na sportowo

Orlik Opole – Podhale Nowy Targ 4:3

Orlik Opole – Podhale Nowy Targ 4:3

Cross Country w Winowie 20.09.2015

Cross Country w Winowie 20.09.2015

Gwardia Opole – KPR Legionowo 25:18

Gwardia Opole – KPR Legionowo 25:18

AZS POLITECHNIKA OPOLSKA – AT JASTRZĘBSKI W. II

AZS POLITECHNIKA OPOLSKA – AT JASTRZĘBSKI W. II

Otwarcie Akademii Młodych Orłów

Otwarcie Akademii Młodych Orłów

Orlik Opole – GKS Tychy 1-3

Orlik Opole – GKS Tychy 1-3

Odra Opole – Podbeskidzie II Bielsko – Biała 3-1

Odra Opole – Podbeskidzie II Bielsko – Biała 3-1

Budowlani Opole – Drużynowy Mistrz Polski w podnoszeniu ciężarów 2015

Budowlani Opole – Drużynowy Mistrz Polski w podnoszeniu ciężarów 2015

Puchar Polski w podnoszeniu ciężarów kobiet – Opole 2015

Puchar Polski w podnoszeniu ciężarów kobiet – Opole 2015

6 miejsce Lekkoatletów z KU AZS Politechniki Opolskiej

6 miejsce Lekkoatletów z KU AZS Politechniki Opolskiej

Orlik Opole – Naprzód Janów 5-3 (1-3, 3-0, 1-0)

Orlik Opole – Naprzód Janów 5-3 (1-3, 3-0, 1-0)

Orlik Opole prezentacja drużyny 2015-16

Orlik Opole prezentacja drużyny 2015-16

Gwardia Opole – Vive Targi Kielce 26-38

Gwardia Opole – Vive Targi Kielce 26-38

Szkółka piłkarska UKP Gol zaprasza na zajęcia

Szkółka piłkarska UKP Gol zaprasza na zajęcia

Wolverines Opole – Outlaws Wrocław 0-43

Wolverines Opole – Outlaws Wrocław 0-43

Odra Opole – Ruch Zdzieszowice 1-0 – galeria zdjęć- Mirek Szozda

Odra Opole – Ruch Zdzieszowice 1-0 – galeria zdjęć- Mirek Szozda

Gwardia Opole – Chrobry Głogów 23-23 – foto- Mariusz Materlik

Gwardia Opole – Chrobry Głogów 23-23 – foto- Mariusz Materlik

Finał MDMP 2015

Finał MDMP 2015

Prezentacja Gwardii – sezon 2015-16

Prezentacja Gwardii – sezon 2015-16

Tablica pamiątkowa Mariana Spychały

Tablica pamiątkowa Mariana Spychały

Odra Opole – LZS Chrząstowice 9-0 1-32 Pucharu Polski

Odra Opole – LZS Chrząstowice 9-0 1-32 Pucharu Polski

Gwardia Opole – sesja fotograficzna

Gwardia Opole – sesja fotograficzna

ECO SILESIA CUP 2015 – FINAŁY

ECO SILESIA CUP 2015 – FINAŁY

DMŚJ na żużlu – Opole, 22.08.2015

DMŚJ na żużlu – Opole, 22.08.2015

Odra Opole – Grunwald Ruda Śląska 2-1

Odra Opole – Grunwald Ruda Śląska 2-1

Turniej ZKJ – dzień drugi – Opole, 20.08.2015

Turniej ZKJ – dzień drugi – Opole, 20.08.2015

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 1dzień

Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 1dzień

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 23-29 w sparingu

Gwardia Opole – Górnik Zabrze 23-29 w sparingu

MDMP – Rawicz 2015 awans Hawi Racing Team do finału

MDMP – Rawicz 2015 awans Hawi Racing Team do finału

MKS MOSiR OPOLE trenuje pod okiem angielskiego trenera

MKS MOSiR OPOLE trenuje pod okiem angielskiego trenera

Trening juniorów Odry na Północnej

Trening juniorów Odry na Północnej

LZS Piotrówka – SKRA Częstochowa 0-2

LZS Piotrówka – SKRA Częstochowa 0-2

Odra Opole – Szombierki Bytom 2-0

Odra Opole – Szombierki Bytom 2-0

Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt – finały 2015

Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt – finały 2015

OKS Odra Opole – prezentacja drużyny 2015-16

OKS Odra Opole – prezentacja drużyny 2015-16

Tour de Pologne – Częstochowa 2015

Tour de Pologne – Częstochowa 2015

Piłkarska Kadra Czeka – Prószków 2015

Piłkarska Kadra Czeka – Prószków 2015

Odra Opole – Miedź Legnica w sparingu 2-0

Odra Opole – Miedź Legnica w sparingu 2-0