Gwardia wygrała z Olimpią w Tułowicach

Gwardia wygrała z Olimpią w Tułowicach

Piłkarze ręczni KPR Gwardii Opole w tropikalnych warunkach rozegrali sparing w hali sportowej w Tułowicach z Olimpią Piekary Śląskie.

Od samego początku spotkania do samego końca, górą byli podopieczni trenera Kuptela, a zdobycze bramkowe powiększały się z każdą kolejną akcją Gwardii. Widać, że przygotowania do sezonu idą pełną parą a przede wszystkim w dobrym kierunku. W sparingu było widać przećwiczone stałe fragmenty gry Gwardii, które kilkakrotnie były powtarzane i z reguły kończyły się bramkami. Nie wszystko oczywiście jest już dograne na 100%, ale właśnie po to są takie mecze kontrolne, żeby na spokojnie wszystkich zawodników dobrze zgrać ze sobą.

GALERIA ZDJĘĆ Z MECZU >>> TUTAJ

Przed gwardzistami kolejne sparingi oraz planowany turniej tuż przed rozgrywkami ligowymi. Do pierwszego meczu pozostały trzy tygodnie, więc czasu nie jest za wiele ale znając naszego trenera i ambicje opolskich gladiatorów mamy nadzieję, że wszystko będzie ok.

Jak wiemy, nie tylko rozgrywki ligowe czekają na opolskich kibiców ale także europejskie puchary na które czekamy z niecierpliwością. Póki co w najbliższą sobotę kolejny sparing z Zagłębiem w Lubinie.

W Tułowicach było bardzo gorąco a zwycięstwo sparingowe zdecydowanie zasłużone!

KPR Gwardia Opole – Olimpia Piekary Śląskie 36:22