Jest plan transmisji Fortuna 1 Ligi! Dużo Odry w Polsacie Sport

Odra Opole wznowi rozgrywki Fortuna I Ligi już w czwartek 4 czerwca. Podopieczni Dietmara Brehmera będą musieli przywyknąć do nowej normalności, w której mecze rozgrywać będą przy pustych trybunach. Kibiców może pocieszyć jednak fakt, że wszystkie spotkania będą transmitowane.

Piotr Jankowski

Do rozgrywek Odra powróci meczem w Radomiu z Radomiakiem w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Ligi. Spotkanie opolskich piłkarzy we wcześniej wspomniany czwartek 4 czerwca rozpocznie się o 18:10. To starcie będzie transmitowane w Polsacie Sport, jak i na stronie internetowej.

Kolejne spotkanie niebiesko-czerwoni rozegrają już trzy dni później, podejmując przy Oleskiej mający ekstraklasowe aspiracje GKS Jastrzębie. To spotkanie z niedzieli 7 czerwca będzie jedynym z pierwszych pięciu, które będzie transmitowane tylko za pośrednictwem IPLA.tv.

W kolejnych kolejkach zawodnicy trenera Brehmera będą mierzyć się z Wartą Poznań (13 czerwca, godz. 15:10, spotkanie domowe), Sandencją Nowy Sącz (16 czerwca, godz. 20:40, spotkanie wyjazdowe) oraz Chrobrym Głogów (19 czerwca, godz. 19:10, spotkanie domowe). Wszystkie te mecze będzie można zobaczyć właśnie na sportowych kanałach Polsatu.

 

Na zdjęciu piłkarze Odry Opole świętujący swoje jak dotąd jedyne wiosenne zwycięstwo. Odnieśli je na początku marca, pokonując przy Oleskiej GKS Bełchatów 1-0. Fot. Andrzej Klimek