Karnety na Gwardię już w sprzedaży

Karnety na Gwardię już w sprzedaży

Już tylko trzy tygodnie pozostały do rozpoczęcia sezonu w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych. Od piątku 10 sierpnia w sprzedaży będą karnety na mecze opolskiej drużyny.

Marcin Sagan

Każdy posiadacz karnetu zyska dodatkowy przywilej. Może sobie wybrać bowiem miejsce na trybunach Okrąglaka, w którym to gwardziści rozgrywają swoje mecze. W sprzedaży, tak jak w minionym sezonie, będą karnety: normalne, ulgowe i rodzinne.

Obowiązywać będą one na wszystkie mecze fazy zasadniczej PGNiG Superligi (13 spotkań) oraz mecze PGNiG Pucharu Polski. Zysk z zakupu karnetu jest taki, że posiadacz takiego abonamentu co najmniej dwa z tych spotkań zobaczy za darmo. Jest więc oszczędność. Nasza drużyna rozegra na pewno 14 spotkań w Opolu, a cena karnetu to: 240 zł (normalny), 120 zł (ulgowy), 500 zł (rodzinny 2+1), 550 zł (rodzinny 2+2). Posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo w zakupie biletów i jednocześnie utrzymają swoje zarezerwowane miejsce na widowni w fazie finałowej PGNiG Superligi oraz podczas meczów Pucharu EHF.

Karnety można kupować w biurze klubu w dni robocze (Hala Okrąglak, ul Oleska 70/6) w godz. od 9.00 do 17.00

Ustalono też ceny biletów na pojedyncze mecze gwardzistów w najbliższym sezonie. Ich ceny to: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy – z ważną legitymacją szkolną, studencką i emeryta lub rencisty), 45 zł rodzinny (2+1 z dzieckiem do 18 roku życia z legitymacją), 50 zł rodzinny (2+2 z dziećmi do 18 roku życia z legitymacją). Dzieci do lat 7 będą miały bezpłatny wstęp na mecze.

Będzie też specjalna oferta dla zorganizowanych grup szkolnych (od 20 uczniów). Przy zakupie takiego biletu grupowego uczeń za wstęp na mecz zapłaci symboliczną złotówkę. Zmawiając takie bilety grupowe wcześniej należy jednak skontaktować się z klubem i zgłosić grupę oraz opiekunów.

Pierwszy mecz ligowy Gwardia zagra w piątek 31 sierpnia. O godz. 18.30 rozpocznie się w Okrąglaku starcie naszego zespołu z mistrzem Polski – Vive Kielce. Inauguracja rozgrywek zapowiada się więc niezwykle ciekawie.

Na zdjęciu w zielonej bluzie ulubieniec kibiców Gwardii – jej bramkarz Adam Malcher.