LZS Grudzice i Wiking Opole na szczycie tabeli w swoich grupach

Miniona trzecia kolejka rozgrywek w klasie B, dostarczyło kibicom sporo wrażeń i piłkarskich emocji.

W 5. grupie, drużyna SKS Chmielowice wygrała swoje wyjazdowe spotkanie 4-2 na trudnym terenie w Luboszycach, zaś piłkarze z Grudzic rozgromili ekipę Gromu 7-0 i to na boisku w Świerklach i dzięki kolejnej wygranej nadal zasiadają w fotelu lidera. Z kolei rezerwy Groszmalu po zaciętym meczu wygrali z drużyną z Komprachcic 2-1.

W ligowej tabeli na czele, bez goryczy porażki meldują się dwie drużyny – LZS Grudzice i Gazownik Wawelno. Różnica między nimi jest niewielka, gdyż strata dwóch bramek strzelonych oraz dwóch bramek straconych, ale to dopiero początek rozgrywek.

Nasz rodzynek w 7. Grupie, czyli Wiking Opole, pewnie wygrał swój kolejny mecz wyjazdowy w Dąbrówce Górnej aż 6-1, dzięki czemu umocnił się na pozycji lidera, który dzieli wspólnie z drużynami MKS Polonii II Prószków-Przysiecz oraz Orła II Źlinice.

W klasie A, drużyna Groszmalu podobnie jak ich rezerwy wygrali 2-1, a drużyną która strzeliła o jedną bramkę mniej i ostatecznie musiała przełknąć gorycz porażki to LZS GKS Izbicko-Otmice.