Odra pechowo remisuje z Górnikiem

Radości po ostatnim gwizdku nie było. W meczu wyjazdowym piłkarze Odry Opole zremisowali w końcówce spotkania z Górnikiem Polkowice 1:1.

Niestety, podopieczni trenera Plewni po ostatnim gwizdku nie mogli być zadowoleni, gdyż przez większą część spotkania prowadzili, po celnym strzale Konrada Nowaka. Co prawda kilku graczy z Opola nie zagrało w tym meczu, co nie przeszkodziło długo utrzymywać prowadzenie.

W samej końcówce, a dokładnie w 87 minucie, wynik spotkania ku uciesze miejscowych zdobył Jarosław Ratajczak i do końca meczu wynik już się nie zmienił.

Kolejny mecz Odra zagra w Opolu, a rywalem niebiesko-czerwonych będzie Stomil Olszyn. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion przy Oleskiej 51, 19 września 2021 o godz. 15.00, zaś 22 września Odra zagra w Pucharze Polski z Miedzią w Legnicy.

 

Górnik Polkowice – Odra Opole 1:1 (0:1)

Bramki: Ratajczak 87, Nowak 21.

Sędzia: Paweł Malec – Łódź

Żółte kartki: Szmyt, Ratajczak – Mikinič, Żemło, Marzec, Trojak

Górnik Polkowice:

Furtak – Radziemski, Biernat, Magdziak, Ratajczak – Sobków, Pałaszewski  Żołądź 46′), Purzycki (Szuszkiewicz 66′),Wacławczyk (Karmelita 88′), Szmyt (Sypek 66′) Piątkowski (Bancewicz 83′). Rezerwowi: Szymański, Kucharczyk, Mazurowski, Opalacz, Sypek. Trener Paweł Barylski.

Odra Opole:

Kuchta – Mikinič (Spychała 62′), Żemło Kostrzycki, Klimek (Petrak 83′) (M) – Trojak, Niziołek (Wróbel 833′), Nowak, Marzec (Pawlik 62′), Janus (kpt), Piech (Żak 69′). Rezerwowi: Sapielak (M), Kalinowski, Tkocz (M). Trener Piotr Plewnia.