Pewne zwycięstwo Swornicy w Krasiejowie

Na inaugurację rundy wiosennej Czarnowąsy rozegrały spotkanie w Krasiejowie.

Od początku spotkania Swornica dominowała na boisku. Miała chwile przestoju ale gospodarze nie potrafili tego wykorzystać. Goście po pierwszej połowie po dwóch bramkach, które strzelili Werner i Fila prowadzili 2:0.

Druga połowa była nadal ze wskazaniem na Swornicę, która już całkiem opanowała sytuację na boisku. Miała przeważającą przewagę w każdym aspekcie gry. Gospodarze byli zagubieni i stracili kolejne trzy bramki – hattrick Fiksa. Dwie asysty miał w tym meczu grający trener Wojciech Ścisło. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Swornicy 5:0.

Trener Swornicy po meczu: W naszej grze było dużo mankamentów, ale wysokie zwycięstwo cieszy. Wynik jest ładniejszy niż nasz styl gry. Będziemy dążyć do wyeliminowania błędów tym bardziej, że za tydzień u siebie gramy z liderem tabeli. Należy dodać, że cieszy nasza skuteczność.

KS Krasiejów – Swornica Czarnowąsy 0:5 (0:2)

Bramki: Werner, Fila, 3 x Fiks.

Swornica Czarnowąsy: Tront, Klisz – Klimczak, Krakowian, Jeleniewski, Ptak, Fila, Maraszek, Tramsz, Babanskyh, Rogowski, Werner, Ścisło, Klisz, Pastuszek, Grabowski, Fiks, Mazurek