Remis FK Odry z Gwiazdą w ostatnim sparingu przed ligą

Remis FK Odry z Gwiazdą w ostatnim sparingu przed ligą

Futsalowcy Odry Opole rozegrali kolejny mecz kontrolny przed zbliżającą się dużymi krokami inauguracją 1 Polskiej Ligi Futsalu 2017/18..

W sparingu z Gwiazdą Ruda Śląska zanotowali kolejny remis, jednak nie mogło zagrać kilku podstawowych zawodników, m.in. Bienias czy Elton. Trener Ciastko dał zagrać prawie wszystkich piłkarzom w test meczu. „Pojawiła się także jeszcze jedna nowa twarz w zespole, na boisku pokazał się z dobrej strony i najprawdopodobniej trafi do naszej drużyny” – tajemniczo po sparingu wypowiedział się trener Ciastko.

Obie ekipy podeszły do tego spotkania bardzo serio i momentami na parkiecie aż się gotowało. Na szczęście bez większych urazów sparing zakończył się remisem 2:2. Odra zagrała ciekawe spotkanie, przy odrobinie szczęścia mogła nawet je wygrać (Meryk nie wykorzystał rzutu karnego), jednak pewne rzeczy trzeba jeszcze poukładać i w lidze powinno być dobrze.

GALERIA ZDJĘĆ >>> TUTAJ

Podsumowując, w meczach kontrolnych Odra zanotowała 3 remisy i jedną porażkę. Nie dane było futsalowcom cieszyć się ani razu ze zwycięstwa, ale miejmy nadzieję, że będzie już tylko lepiej i przyszedł czas na wygrane a opolscy kibice będą mieli sporo pociechy z gry FK Odra Opole w lidze.

Nie zapominajmy, że jest to 1 liga i z pewnością jako beniaminek chcieliby pójść w ślady kolegów z Oleskiej 51, ale jak widać po sparingach łatwo nie będzie.

FK Odra Opole – Gwiazda Ruda Śląska 2:2