Reprezentanci Hawi byli w czołówkach wyścigów, w których startowali

Motocykliści opolskiego Hawi z powodzeniem ścigali się w dwóch imprezach cross country.

Na poligonie w Jeleniej Górze została rozegrana druga runda popularnego IPONE CC SERIES 2019. W najmocniejszej klasie Champion Patryk Kuleszo musiał uznać wyższość tylko doświadczonego Wojciecha Latały (Panda Strzelce Op.). Trzeci był Mateusz Kukuczka (CKM Cieszyn). Tuż za podium na 4. miejscu zawody ukończył Tomasz Wikowicz, a trzeci z motocyklistów opolskiego klubu – Paweł Rubisz przyjechał na metę jako ósmy. Z kolei w klasie E2 triumfował Rafał Szymański.

Na drugim końcu Polski – w Ostródzie odbyły się zawody o Puchar tego miasta. W najmocniejszej klasie Licencja Aleksander Gotkowski zajął drugie miejsce, a trzeci był Mieszko Gotkowski. Wygrał Sylwester Jędrzejczyk (KKM Kwidzyn).

Na zdjęciu Patryk Kuleszo. Fot. Enduro DKA/archiwum klubowe.