Swornica bez punktów w spotkaniu ze Starowicami

Po ostatniej wygranej Swornica chciała u siebie pokazać się także z jak najlepszej strony i zdobyć komplet punktów. Niestety po ostatniej kolejce Czarnowąsy musiały grać bez swoich czterech podstawowych zawodników, w tym trzech z obrony.

W pierwszej połowie goście postawili wysoko poprzeczkę. Grali wysoko i atakowali już na połowie gospodarzy, którzy nie potrafili sobie za bardzo poradzić z tą sytuacją. Niestety po rzucie rożnym, który był w 12 min LZS Starowice w dużym zamieszaniu i błędach Swornicy zdobyły bramkę. Swornica próbowała grać tak jak lubi najbardziej czyli ładnie i technicznie. Niestety tym razem przeciwnik na to nie pozwolił. Gospodarze w tej części spotkania mieli swoja okazje na wyrównanie jednak nie dali rady pokonać bramkarza przyjezdnych.

Druga połowa była podobna do pierwszej, chociaż gospodarze częściej byli przy piłce i pokazali się z lepszej strony. Było dużo twardej gry i fauli. Sędzia był zmuszony parokrotnie pokazać zawodnikom żółte kartki. Pomimo paru dobrych sytuacji, które gospodarze sobie stworzyli wynik nie uległ zmianie i goście wywieźli z Czarnowąs trzy punkty.

Z przebiegu spotkania najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis co potwierdził w swojej wypowiedzi po meczu trener Swornicy Wojciech Ścisło.

Swornica Czarnowąsy – LZS Starowice Dolne 0:1

Skład Swornicy Czarnowąsy: Tront – Bednarski, Sikorski, Pastuszek, Ptak, Filla, Grabowski, Ścisło, Fiks, Werner, Klisz, Łupak, Seńkowski,Maraszek, Tramsz, Rogowski

LZS Starowice Dolne: Czarnecki – Strząbała, rzepka, Sacha, Kruk, Cichocki, Szpak, Bonar, Poważny, Stencel, Szpala, Mikitów, Czajka, Więcław, Puda, Fluder, Mendak, Boczarski.