Towers powraca zwycięsko z Bielawy!

Towers Opole po emocjonującym wyjazdowym meczu wygrywa z Bielawa Owls 24:34 i notuje swoje drugie zwycięstwo w debiutanckim sezonie.

Opolskie „Wieże” rozpoczęły od wyjścia na prowadzenia, niestety gospodarze w pierwszej połowie meczu rozdawali karty i zdobyli 3 przyłożenia z udanymi podwyższeniami. Towers zdołali odpowiedzieć udanym przyłożeniem co dało wynik na koniec pierwszej połowy 21 do 12.

Druga połowa meczu należała zdecydowania dla opolskiej drużyny. To podopieczni Tima Bishopa dyktowali warunki i zdobyli w drugiej połowie łącznie 3 udane touch downy oraz jeden field gol, przy stracie tylko jednego field gola.

Dzięki mądrzej grze Towers Opole wygrali 23 do 34 i zajmują pierwsze miejsce w grupie B mając tyle samo punktów co Wataha Zielona Góra, z którymi zmierzą się już 20 maja o godz. 13:00 w Opolu na Stadionie Olimpijskim przy ul. Sosnkowskiego