Udany występ zawodników Sagat Gym Muay Thai Opole

Udany występ zawodników Sagat Gym Muay Thai Opole

Troje zawodników klubu Sagat Gym Muay Thai Opole wzięło udział w Lidze KnockOut Art organizowanej przez klub Kohorta Poznań.

Reprezentanci Opola w składzie Filip Gawrylin, Patryk Krawczyński oraz Łukasz Łanowski pod wodzą trenera Dawida Fiałkowskiego (wpierani przez klubową koleżankę Joannę Popczyk) wyruszyli z Opola o 4:00 nad ranem do Swarzędza.

Pierwszy do rywalizacji (w kategorii do 80kg) stanął Filip, który po opanowaniu pierwszego, dynamicznego natarcia przeciwnika oraz silnych, robiących na przeciwniku wrażenie kopnięciach low-kick pewnie wygrał swoje starcie na punkty.

Drugi z reprezentantów Opola – Patryk (w kategorii do 75kg) zmierzył się z wyjątkowo mocnym zawodnikiem, z którym zwyciężył przez wskazanie sędziowskie, dzięki swoim znanym już na polskiej arenie umiejętnościom fighterskim.

Łukasz pomimo swojej wysokiej formy sportowej nie wziął udziału w rywalizacji gdyż jego przeciwnik wycofał się z walki w dniu turnieju.

Załączony filmik prezentuje naszych wojowników w akcji, kolejne zmagania już 21 października w Krakowie – trzymamy kciuki!