W tym tygodniu rusza sprzedaż karnetów na Gwardię

Od czwartku będzie można zamawiać abonamentowe bilety na mecze opolskiego zespołu w najbliższym sezonie w PGNiG Superlidze i Pucharze Polski.

Marcin Sagan 

Karnety można zamawiać i opłacać w biurze klubu mieszczącym się w Stegu Arenie (znajduje się ono zaraz po wejściu do hali w korytarzu z lewej strony) od najbliższego czwartku 8 sierpnia w dni powszednie od godz. 9.00 do 17.00. Potem fizycznie będą do odebrania przed sezonem. Pierwszy mecz opolanie zagrają u siebie z Pogonią Szczecin w sobotę 31 sierpnia o godz. 18.30.

Karnety obowiązywać będą na mecze fazy zasadniczej rozgrywek ligowych (13 spotkań) oraz na wszystkich spotkaniach Pucharu Polski, które Gwardia zagra u siebie. Warto nadmienić, że nie będą natomiast obowiązywać na mecze europejskich pucharów (Gwardia zagra przynajmniej jedno u siebie w III rundzie Pucharu EHF i jeśli będzie w dwumeczu w III rundzie lepsza od rywala, to awansuje do fazy grupowej, a w niej zagra kolejne mecze) oraz na mecze fazy play off (lub play out, jeśli Gwardia zajmie miejsce poniżej ósmego po fazie zasadniczej). Każdy posiadacz imiennego karnetu będzie mógł wybrać oraz zarezerwować na stałe swoje miejsce na trybunach.

W sprzedaży będą, tak jak w poprzednim sezonie, karnety: normalne, ulgowe i rodzinne. Oto ich ceny: normalny – 240 zł, ulgowy – 120 zł, rodzinny (dwie osoby dorosłe plus dziecko) – 500 zł, rodzinny podwójny (dwie osoby dorosłe plus dwójka dzieci) – 550 zł.

Na zdjęciu kibice Gwardii. Na nich nasi szczypiorniści w ostatnich latach mogli liczyć. Fot. Mariusz Matkowski.