Wielki powrót Sportowego Dzielnicowego!

Sportowy Dzielnicowy wraca po przerwie zimowej. I to w zupełnie nowej odsłonie! Wprowadzono nowe zajęcia, po to, by mogło z nich skorzystać jeszcze więcej chętnych. Zarówno ci najmłodsi, jak i ci najstarsi.

Piotr Jankowski

Pogoda za oknem coraz lepsza, dlatego warto wrócić do tego, co robiliśmy w poprzednim roku. Co sobotę spotykaliśmy się w Parku 800-lecia by wspólnie potrenować. Teraz oferta zajęć sportowych jest jeszcze szersza, dlatego serdecznie wszystkich zapraszam do wspólnego i przede wszystkim aktywnego spędzania czasu – mówi Magdalena Wilga, Sportowy Dzielnicowy Opola.

W tym roku oprócz zajęć ruchowych, przewidziano naukę gry w tenisa dla dzieci do 13 lat i nordic walking. Podobnie jak na jesień, zajęcia będą prowadzone przez Magdę, ale dołączą do niej i inni trenerzy. Najmłodsi będą mogli szkolić swoje umiejętności na korcie tenisowym pod okiem Malwiny Wójciak, a zajęcia ruchowe poprowadzi Patryk Komar.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkie informacje można znaleźć na plakacie: