XIV Opolska Gala Żużla na Lodzie, blisko, coraz bliżej!

Oj, będzie się działo podczas XIV Opolskiej Gali Żużla na Lodzie. Wiadoma sprawa głównym programem imprezy będą wyścigi żużlowców na tafli lodowiska, a najważniejsze jest to, że Ci wszyscy wspaniali sportowcy pojawią się tutaj dla opolskiej publiczności w celu charytatywnym!

Byli w Opolu dwa lata temu i wówczas zahipnotyzowali opolską publiczność. Mieli być także przed rokiem, ale rozłożyła ich grypa. Teraz ponownie gościć będą w Toropolu lodowych hipnotyzerów, czyli grupę ICE HYPNOTISTS z Częstochowy, która zabawiać będzie widzów efektowną, freestylową jazdą na łyżwach.

Oprócz hipnotyzerów na opolskiej Gali pojawi się lider TS Kolejarza Opole – Sebastian Ułamek, który postanowił dołączyć i przed XIV Opolską Galą Żużla na Lodzie w holu opolskiego Toropolu, oprócz Patryka Dudka i Maxa Drabika będzie do dyspozycji kibiców. Będą wyścigi qadowców, jazda figurowa na lodzie, Paweł Dytko będzie swoją rajdówką tańczył na lodzie, ma się pojawić także Subaru oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek czeka na opolskich kibiców.

Fanów żużla i sportów motorowych nie trzeba specjalnie zapraszać, bo mają tą imprezę dawno już jako obowiązkową w swoich kalendarzach zapisaną, a ten zapach spalin i ryk silników niech przekona tych, którzy są jeszcze niezdecydowani.

Bilety można już nabyć w przedsprzedaży w wybranych punktach na terenie miasta Opola:

– Sztuczne Lodowisko TOROPOL ul. Barlickiego 13,

– Sklep TABACO ul. Katowicka 28c,

– Sklep DOMEX ul. Armii Krajowej 36.

Dla osób spoza Opola istnieje możliwość zakupu przez internet – zgłoszenia: hawiopole@wp.pl