Zimowa Akademia Sportu z mistrzami!

W sobotę i niedzielę 15 i 16 lutego prawdziwa gratka dla wszystkich kibiców sportów zimowych. Zimowa Akademia Sportu w Opolu w roli głównej ze swoimi ambasadorami: mistrzem olimpijskim Zbigniewem Bródką, wicemistrzem olimpijskim Tomaszem Sikorą czy mistrzynią świata z snowboardzie Pauliną Ligocką. Zapowiada się najgorętsza sportowa impreza tych ferii!

Piotr Jankowski

Spotkajmy się na Stawku Zamkowym w godzinach 15:00-17:00 w te dwa dni. W planie Akademii są: snowboard, strzały do celu, wyścig na łyżwach, turniej minihokeja i wiele więcej! Jest to niepowtarzalna okazja dla dzieci i młodzieży do sprawdzenia swoich umiejętności na tle rówieśników i pod okiem mistrzów. Spędzenie weekendu w duchu sportowej rywalizacji również brzmi świetnie, prawda?

Cała zabawa polega na braniu udziału w kilku konkurencjach i zbieraniu za każdą z nich specjalnie przygotowanych pieczątek. Aby zdobyć stempel do swojej karty gracza, trzeba będzie wystąpić w konkurencjach przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu. Chętni będą mogli też spróbować swoich sił w przejeździe na desce, co nie będzie łatwe! Tylko najsprytniejsi utrzymają na niej równowagę! Odbędą się także zawody łyżwiarstwa figurowego, a nawet curling w pchnięciu… czajnikiem!

Zachęcamy do uczestnictwa wraz z najbliższymi. Młodzież niepełnoletnia będzie potrzebować zgody swoich opiekunów. Zgodę, kartę gracza i cały regulamin naszej zabawy można pobrać tutaj -> KLIK.

KONKURENCJE
1. Wyścig na łyżwach
2. Turniej unihokeja
3. Strzały do celu
4. Pchnięcie czajnika
5. Utrzymanie równowagi
6. Tor przeszkód
7. Strzały hokejowe
8. Karling Halowy
9. Akrobacje
10. Ślizg na sankach
11. Turniej minihokeja
12. Test olimpijski