Złote medale dla Złotych Dzieci

Międzynarodowy Puchar Polski w taekwondo – Bydgoszcz Cup zaliczony!

Dwa złote medale zdobyli Zuzanna Bereźnicka – kat -46 kg, oraz Piotr Zieliński kat -78 kg. „Złote Dzieci” pokazały pazurki i kolejny raz wygrali swoje kategorie wagowe zdobywając cenne punkty do kadry Polski. Do Bydgoszczy zabrali również Kacpra Bernackiego, który wygrał jedną walkę oraz Wiktora Seńkowskiego, który niestety przegrał swój pierwszy pojedynek. Przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski czeka ich jeszcze wiele pracy.

Cieszymy się, bo są sukcesy – dwa tygodnie wcześniej Zuzanna Bereźnicka wygrała turniej w Ostrowcu Świętokrzyskim (zaliczany do Pucharu Polski), Piotr Zieliński był drugi. Wtedy zdobyli jeszcze cztery medale w kadetach: Maciej Czajkowski w kategorii -37 był drugi, w kategorii -45 kg dwa brązowe medale wywalczyli Kacper Izbiński oraz  Jakub Piasecki, natomiast Kacper Bernacki zajął trzecie miejsce w kategorii -49kg.