Znamy pierwszych finalistów IV Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018!

Znamy pierwszych finalistów IV Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018!

Na Lodowisku Jastor w Jastrzębiu-Zdroju odbyły się pierwsze kwalifikacje do IV Ogólnopolskiego Turnieju Mini Hokeja na Lodzie – Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2018. Udział w nich wzięło 8 drużyn z rocznika 2008 i młodsi. Do ogólnopolskiego finału w Warszawie awansowały trzy najlepsze drużyny – MOSM Tychy, JKG GKS Jastrzębie i MUKS Orlik Opole.

Wszyscy uczestnicy turnieju kwalifikacyjnego otrzymali dyplomy oraz pamiątkowe bluzy. Wręczono również nagrody indywidualne w postaci zegarków ufundowanych przez firmę Bisset oraz toreb firmy CCM dla najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika Turnieju. Dodatkowo nagrodę w postaci vouchera o wartości 1600 zł na udział w wakacyjnym campie Hokejowej Szkoły Ziętary 2018 otrzymał najlepszy zawodnik drużyny, która zajęła ostatnie miejsce – Kamil Dzik.

Klasyfikacja końcowa:

  1. MOSM Tychy
  2. JKH GKS Jastrzębie
  3. MUKS Orlik Opole
  4. Naprzód Janów
  5. UKS Zagłębie Sosnowiec
  6. TMH Polonia Bytom
  7. MUKS WTH Wrocław
  8. KH GKS Tauron Katowice

Nagrody indywidualne: Najlepszy bramkarz – Igor Kirstein, Najlepszy strzelec – Krzysztof Centkowski z MUKS Orlik Opole, Najlepszy zawodnik – Kamil Kopa.

Wielkie gratulacje dla dzieciaków i trenerów MUKS Orlik Opole. Serdeczne podziękowania dla najlepszych kibiców tego turnieju!